Prienų FM komanda patiesė U19 čempionato lyderius

Balandžio 7 d. Prienų FM futbolininkai žaidė namų U19 čempionato rungtynes su FK „Garliava“ komanda. Tai antrosios šių komandų rungtynės. Pirmajame tarpusavio susitikime pergalę šventė FK „Garliava“ (3:0), todėl šios rungtynės turėjo ir revanšo prieskonio. Jos tikrai buvo įdomios: pelnyti 5 įvarčiai, neįmuštas 11 m baudinys ir parodyta raudona kortelė. Šiose rungtynėse Tomo Jonykos auklėtiniai buvo ryškūs lyderiai, nors svečiai jau penktą rungtynių minutę pelnė įvartį (Vadym Korolenko). Ilgai laukti išlyginamojo įvarčio nereikėjo. Aurimas Dapkus gavo teisę į 11 m baudinį, kurį realizavo (1:1). Po dvidešimties minučių Gvidas Žukauskas antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką (2:1). Dar po kelių minučių Prienų FM komanda galėjo pelnyti trečiąjį įvartį, bet Aurimas Dapkus nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

Į pertrauką komandos išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant vienu įvarčiu (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje Aurimas Dapkus pelnė savo antrąjį įvartį (3:1). Vėliau žaidimas išsilygino. Abi komandos žaidė gan agresyviai ir dažnai svečiavosi varžovų baudos aikštelėje. Visgi, Prienų FM futbolininkų atakos buvo pavojingesnės. Viena iš jų rungtynių pabaigoje baigėsi Lauryno Gaučio įvarčiu (4:1). Revanšas pavyko. Prienų FM komanda po pergalės prieš čempionato lyderius išlieka trečioje vietoje.