Prienų FM devyniolikmečiai pirmąjį ratą baigė triuškinančia pergale

Spalio 17 d. Prienų FM devyniolikmečiai futbolininkai žaidė paskutines U19 čempionato rudens rato namų rungtynes su FK „Saned“ komanda. Prieniškiai nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir pradėjo spausti varžovus. Ilgą laiką aikštės šeimininkams nepavyko pramušti varžovų gynybos. Tiesa, pirmąjį įvartį Prienų komanda įmušė jau pirmą rungtynių minutę, bet jis nebuvo įskaitytas. Visgi, Tomo Jonykos auklėtiniai pirmajame kėlinyje pelnė 3 įvarčius ir paklojo gerą pamatą bendrai pergalei. Antrajame kėlinyje Prienų FM jaunimas įjungė aukščiausią pavarą ir privertė varžovų vartininką net 9 kartus išimti kamuolį iš vartų tinklo (12:0).

Prieniškiai išsaugojo savo vartus „sausus“.

Keturis įvarčius pelnė Gvidas Žukauskas, po du – Pijus Jonyka, Matas Barauskas, Domas Barauskas,  po vieną – Pijus Spūdys, Matas Varanauskas.

Po šios pergalės Prienų FM futbolininkai laikinai pakilo į trečiąją U19 čempionato turnyrinės lentelės vietą.