Prienų FM devyniolikmečiai likę dešimtyje neatsilaikė prieš FK „Garliava“ bendraamžius

Atidėtos ir rugsėjo 14 d. Kaune sužaistos U19 čempionato rungtynės tarp FK „Garliava“ ir Prienų FM komandų pasižymėjo geltonųjų kortelių gausa, išvarymu iš aikštės ir garlaiviškių pergale (3:0).

Garliavos komanda jau pirmojo kėlinio pradžioje pelnė įvartį (1:0). Kėlinio pabaigoje prieniškiui Eitvydui Juškevičiui buvo parodyta raudonoji kortelė ir jis turėjo palikti aikštę, o Prienų FM komanda liko dešimtyje. Varžovai kėlinio pabaigoje pelnė antrąjį įvartį (2:0).

Antrojo kėlinio pradžioje į Prienų komandos vartus krito dar vienas įvartis (3:0). Tai buvo pirmas komandos pralaimėjimas. Po jo komanda nukrito į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.