Prienų „darbiečiai“ išsirinko naują pirmininką, patvirtino kandidatą į merus ir numatė veiklą 

IMG_1393

Vacys Staknys

Spalio 15 d. Prienų KLC mažojoje salėje į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą susibūrę Darbo partijos Prienų skyriaus nariai išsirinko naują pirmininką, skyriaus tarybą ir kandidatą į merus 2023 m. savivaldos rinkimuose.

Primename, jog Darbo partiją paliko ilgametė skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė.

IMGP3694

Susirinkę „darbiečiai“ atviru balsavimu nauju skyriaus pirmininku išrinko Gintautą Sodaitį, kuris iki šiol buvo pirmasis pirmininko pavaduotojas. Taip pat susirinkimo dalyviai išrinko 3 pavaduotojus ir skyriaus tarybą.

Nebuvo diskusijų ir renkant kandidatą į merus 2023 m. savivaldos rinkimuose. Juo tapo ką tik išrinktas pirmininku Gintautas Sodaitis.

Susirinkime dalyvavo Seimo narė Vaida Giraitytė-Juškevičienė, kuri pagyrė  Prienų skyriaus stabilumą ir palinkėjo „darbiečiams“ gerai pasirodyti savivaldos rinkimuose.

Gintautas Sodaitis po susirinkimo trumpai pasidalino savo mintimis apie skyriaus veiklą: „Pirmiausiai reikia atlikti auditą, sudaryti sąrašus į savivaldos rinkimus ir gerai juose pasirodyti“. Pasak pirmininko, šiandienos susirinkimas parodė, jog gerai padirbėjus galima būtų per savivaldos rinkimus sulaukti rajono gyventojų palaikymo ir Taryboje turėti 3 narius.

Taip pat skaitykite