Prienų-Birštono „Vytautas“ dalyvaus „FIBA Europe“ taurės turnyre

seskus_ivanauskaskvitrina.com

„FIBA Europe“ paskelbė 59 sąrašą komandų, kurios dalyvaus Europos taurės turnyre. Jame yra ir Prienų-Birštono „Vytautas“ komanda, o tai reiškia, jog rugpjūčio 4 dieną bus aiškūs ir mūsų komandos varžovai.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, oficialios informacijos klubas dar nėra gavęs, bet visus turnyro organizatorių reikalavimus yra įvykdęs. Pasak klubo direktoriaus Adomo Kubiliaus, komandos namų arena – Prienų sporto arena, todėl krepšinio sirgaliai turės progą pamatyti nemažai kitų šalių komandų. Be Prienų-Birštono „Vytauto“ turnyre dalyvaus dar keturios Lietuvos komandos.
„Vytauto“ vyr. treneris Virginijus Šeškus yra sakęs, jog komandos komplektavimas nebus forsuojamas, bet bus aktyvus.
Šiuo metu komandoje 7 žaidėjai. Be jokios abejonės, reikalingas dar vienas įžaidėjas ir centras, nes, kaip jau anksčiau buvo minėta, Povilas Butkevičius negalės padėti komandai nuo sezono pradžios.
Reikia manyti, jog pirmosios bendros treniruotės prasidės rugpjūčio viduryje. Domantą Šeškų ir Paulių Ivanauską galima dažnai pamatyti Prienų sporto arenoje – arba aikštelėje, arba treniruoklių salėje.

Taip pat skaitykite