Prienų „Ąžuolas“ Kauno apskrities veteranų pirmenybėse pratęsė pergalių seriją

IMGP6346Sausio 31 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistas eilinis Kauno apskrities veteranų pirmenybių turas. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai pratęsė pergalių seriją ir įveikė abu šio turo varžovus.

Pirmosiose rungtynėse „Ąžuolo“ futbolininkai įtikinamai įveikė „Pauliukų“ komandą. Jau po pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo trijų įvarčių skirtumu (4:1). Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje nepasikeitė. Joje dominavo „Ąžuolo“ futbolininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 9:3. Prienų komandoje 3 įvarčius pelnė V. Ražaitis, po du – S. Liepa ir R. Jakučionis. Dar vieną įvartį įmušė L. Gusas.

Antrosiose rungtynėse prieniškiai susitiko su FK „Feniksas“ futbolininkais. Šiame mače „Ąžuolo“ komandai prireikė padirbėti, kad įveiktų varžovus.  Po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai (0:1). Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė. Prieniškiams atsirišo varžovų vartai. Kėlinys buvo laimėtas 4:2, o kartu ir rungtynės (4:3).

Prienų komandai įvarčius pelnė: Algis Bundza (2), Saulius Liepa, Linas Gusas.
Praeitame ture prieniškiai 5:2 įveikė „Garliavos“ futbolininkus ir 5:3 šiandieninius varžovus „Pauliukus“.