Prienų „Rūdupio-KKSC“ jaunimas neišnaudojo šanso žengti į kitą etapą

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai neišnaudojo savo šanso po dvejų rungtynių žengti į kitą etapą. Po pergalės Pasvalyje prieniškiai galėjo užbaigti šio etapo kovą savo aikštelėje, bet neįstengė įveikti varžovų – „Melioracijos“ krepšininkų iš Pasvalio.

Jau pirmame kėlinyje svečiai įrodė, kad atvyko kovoti dėl pergalės, o ne pralaimėti. Po pirmo kėlinio Pasvalio komanda pirmavo 10 taškų skirtumu (16:26).Tiesa, antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško (40:41), o trečiame tritaškių pagalba įgijo net 7 taškų pranašumą (58:51). Bet išlaikyti tokį skirtumą iki trečio kėlinio pabaigos nepavyko. Po trijų kėlinių komandas skyrė 2 taškai (60:58).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje Prienų komanda dar pirmavo (64:60), bet vėliau jos žaidimas visiškai išsiderino. Aikštelės šeimininkai nesugebėjo nei apsiginti, nei užpulti varžovų krepšio. Svečiai sėkmingai užbaigė kėlinį ir parklupdė Prienų komandą jos tvirtovėje (66:72).

Darius Kuzmickas pelnė 17, Tautvydas Žioba – 15, Mantvydas Gečionis – 15 taškų.