Prieniškiai saugo miesto turtą jį gadindami

DSC_0011

Vidmantas Venclovas

Liaudyje sakoma, jog kiekviena pramoga turi vietą ir laiką. Deja, ne visi vadovaujasi šia patarle.
Štai, prie miesto pasididžiavimo – Sporto arenos – esanti automobilių stovėjimo aikštelė ne ilgai pabuvo tvarkinga. Ant aikštelės asfalto dangos ne tik atsirado mozaikų nuo motociklų padangų, bet ir keliose vietose sugadintas asfaltas, būtinas dangos remontas.

DSC_0006
Pagal naujienų portalo kvitrina.com žinias, policija taip pat aiškinasi situaciją. O tam pagrindu tapo įstaigos vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kaip vienas iš motociklininkų rodė savo sugebėjimus trypčioti vietoje.
Visi gyvename tame pačiame mieste ir džiaugiamės kiekvienu nauju akcentu. Deja, vis dar atsiranda žmonių, kuriems nerūpi, kaip ir kur gyvename. Gaila, kad neatsakingai elgiasi būtent jaunimas.

DSC_0004
Automobilių stovėjimo aikštelė prie Sporto arenos nukentėjo du kartus.  Pirmą kartą baikerių sezono atidarymo dieną, o antrą – po gimnazistų Paskutinio skambučio.
Tiesa, Prienų baikerių klubo prezidentas Artūras Jociūnas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog klubo nariai ir svečiai iš kitų klubų nieko bendro su šiais įvykiais neturi. Pasak jo, veiksmas vyko, kai baikeriai paliko aikštelę ir važiavo ratą miesto gatvėmis.
Pažeidėjas tikrai yra, bet jo asmenybė dar nenustatyta. Reikia tikėti, jog  policijai pavyks išaiškinti turto naikintoją ir tai bus pamoka kitiems.

Taip pat skaitykite