Prieniškiai „Hummel“ taurės turnyre – treti

Sausio 13 d. Kauno sporto halėje vykusiame vaikų salės futbolo turnyre „Hummel“ taurei laimėti dalyvavo ir Prienų KKSC-11 komanda. Gintaro Budriko auklėtiniai U-11 grupėje užėmė trečiąją vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Komanda gavo ir futbolo kamuolius.

KKSC-11 komanda turnyre įveikė Alytaus „Auskos“ (2:0) ir Biržų (1:0) komandas, lygiosiomis sužaidė su Kauno „Fortūnos“ futbolininkais, pralaimėjo Vilniaus „Žaibui“ (0:1) bei Jonavos komandai (1:2), nors rungtynėse su pastarąja ilgai pirmavo.

Prienų komandai įvarčius pelnė L. Valukonis (3) ir A. Zagurskas (1).

Komandos treneris pagyrė žaidėjus už kovingumą bei išsakė padėką J. Palionio paramos ir labdaros fondo atstovams už galimybę dalyvauti turnyre.

Turnyre dalyvavo 15 komandų iš Kauno, Vilniaus, Alytaus, Marijampolės, Biržų, Jonavos ir Prienų.