Prieniškė Livija Sakevičiūtė – bronzos apdovanojimų laimėtoja Europos moterų krepšinio lygoje

1-13

kvitrina.com

Kovo 19–20 d. Slovakijoje vykusiame Europos moterų krepšinio lygos finalinio ketverto turnyre Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ krepšininkės kovoje dėl trečiosios vietos 87:69 įveikė „SBS Ostrava“ komandą ir iškovojo bronzos apdovanojimus.

Vilniečių komandoje centro pozicijoje žaidžia prieniškė Livija Sakevičiūtė, kuri bronzinėse rungtynėse pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius (12 naudingumo balų). Livija pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir realizavo vieną baudos metimą iš trijų. Prieniškė šiame turnyre buvo komandos lyderė. Jos vidurkis per rungtynes sudarė 11,4 taškų ir 6,1 atkovoto kamuolio.

Primename, jog Livijos potencialą pastebėjo „Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja Kristina Kalesinskaitė ir nuvežė ją į Kauno KM „Aisčiai“ mokyklą.  Pati Kristina buvo profesionali krepšininkė, Lietuvos moterų rinktinės narė, sužaidusi joje 54 rungtynes ir pelniusi 338 taškus.

98-rinktine-1536x1100

1998 m. K. Kalesinskaitė žaidė Pasaulio krepšinio čempionate Vokietijoje. 1999 m. – Europos čempionate Lenkijoje, kur buvo užimta 6-oji vieta ir iškovotas kelialapis į Sidnėjaus olimpines žaidynes.

K. Kalesinskaitė atrado ir Mantę Kvederavičiūtę, kuri lankė jos krepšinio būrelį.

Taip pat skaitykite