„Prienų“ komanda neturėjo vargo su svečiais iš Jelgavos

Vasario 19 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė BBL TOP 16 turnyro rungtynes  su „Jelgavos“ komanda ir rungtynių baigtį išsprendė jau pirmame kėlinyje , kurį laimėjo net 32 taškų skirtumu. Kituose kėliniuose vyko tiesiog treniruotė.

Rungtynės prasidėjo netaikliu Artūro Milaknio metimu, kurį atkovojo Artūras Valeika, bet ir jo metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Situaciją išgelbėjo Gediminas Orelik, kuris atkovojo kamuolį ir pelnė dvitaškį, bet prametė baudą. Kamuolį atkovojo A. Valeika, o ataką užbaigė tikslus Gintaro Kadžiulio tritaškis (0:5). Dar po kelių minučių „Prienai“ pirmavo 18:0, ir tik ketvirtąją kėlinio minutę varžovai iš Latvijos pelnė pirmuosius taškus (18:2). „Prienai“ atsakė galingu spurtu ir, iki kėlinio pabaigos likus 2 min., pirmavo 27 taškų skirtumu (38:11), o po pirmojo kėlinio turėjo net 32 taškų persvarą (43:11). Artūras Milaknis pelnė 13 taškų, Arnas Labuckas – 9, Gediminas Orelik – 9, Gintaras Kadžiulis – 6, po 3 – Artūras Valeika ir Paulius Ivanauskas. „Prienų“ komanda pirmame kėlinyje pelnė 10 tritaškių.

Antrąjį kėlinį „Jelgavos“ krepšininkai pradėjo spurtu 5:0 (43:16) ir stengėsi naikinti esamą skirtumą. Iš dalies jiems tai pavyko. Iki kėlinio pabaigos likus 4 min., komandas skyrė 21 taškas (49:28). Ir tik tada „Prienų“ krepšininkai atsakė galingu spurtu – trijų minučių atkarpą laimėjo 12:3 ir padidino savo persvarą iki 30 taškų (61:31). Visgi kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 26 taškų (64:38).

Po įspūdingai sužaisto pirmojo kėlinio „Prienų“ komandos žaidėjai atsipalaidavo ir jų žaidime nebuvo tikslumo, bet ir toks žaidimas neleido varžovams pasijusti šeimininkais aikštelėje. Antrame kėlinyje po 6 taškus pelnė A. Milaknis ir G. Orelik, 4 – A. Urbutis, 3 – A. Labuckas.

Trečiajame kėlinyje, jam įpusėjus, „Prienai“ jau turėjo 35 taškų persvarą, o kėlinį laimėjo 36 taškų pranašumu (91:55).

Tiesa, iki kėlinio pabaigos likus 2 min., komandas skyrė net 40 taškų. Trečiame kėlinyje A. Milaknis pelnė 9 taškus, po 4 – G. Kadžiulis ir K. Aldakauskas, S. S. Vene – 3, P. Ivanauskas – 2.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyko atviras krepšinis. Aikštelės šeimininkų strategas V. Šeškus leido pasireikšti komandos jaunimui. Ir tokios sudėties „Prienų“ komanda, kėliniui įpusėjus, pelnė šimtąjį tašką (101:63), o rungtynes laimėjo 33 taškų skirtumu (109:76). Rungtynių pabaigoje „Prienų“ komanda nutarė nerengti paskutinės atakos ir žaidėjas išleido kamuolį iš rankų. Varžovų žaidėjas griebė kamuolį ir nubėgo link krepšio… A. Milaknis pelnė 28 taškus, A. Labuckas – 21, G. Orelik – 15. „Prienų“ komandoje taškus pelnė visi šioms rungtynėms registruoti žaidėjai.

„Prienų“ vyr. treneris Virginijus Šeškus, didžiosios pertraukos metu naujienų portalo kvitrina.com paklaustas apie komandos chaotišką žaidimą antrame kėlinyje, atsakė, jog tai žaidėjų atsipalaidavimo rezultatas. Esą sunku žaisti pilna jėga, kai jau po pirmojo kėlinio turi tokį solidų pranašumą.

„Prienai“ TOP 16 turnyro grupės varžybose iškovojo ketvirtąją pergalę. Šeštadienį prieniškiai susitiks su Talino „Kalev/Cramo“ komanda, kuriai pirmose tarpusavio rungtynėse pralaimėjo 12 taškų skirtumu (68:80).

 

Taip pat skaitykite