„Prienai“ nugalėjo ir „LSU – Baltus“

LKL čempionato lyderiai  („Prienai“) toliau žengia be pralaimėjimų. Šį kartą išvykoje buvo įveikta „LSU-Baltų“ komanda (48:82).

„Prienų“ krepšininkai rungtynes pradėjo nesusikaupę ir iškart už tai buvo nubausti: „LSU-Baltų“ jaunimas išsiveržė į priekį (7:2; 11:4). „Prienų“ vyr. treneris Virginijus Šeškus neiškentė ir paprašė minutės pertraukėlės. Ir tai padėjo! Skirtumas pradėjo tirpti, ir pirmojo kėlinio pabaigoje komandas teskyrė vienas taškas (15:14). Gintaras Kadžiulis dar pataikė dvitaškį aidint kėlinio pabaigos sirenai, bet teisėjas jo neįskaitė.

Antrame kėlinyje jau „Prienų“ krepšininkai diktavo žaidimo eigą ir, kėliniui įpusėjus, susikrovė 9 taškų pranašumą (21:30), o po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu (28:41).

Trečiame kėlinyje „Prienai“ dominavo aikštelėje ir lengvai padidino savo pranašumą iki 26 taškų (34:60). Ketvirtame kėlinyje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 34 taškų (48:82). „Prienai“ LKL čempionate iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Gediminas Orelik pelnė 15 taškų, Gintaras Kadžiulis – 13, Arminas Urbutis – 11, Žygimantas Janavičius – 10.