„Prienai“ Kėdainiuose iškovojo sudėtingą pergalę

Lapkričio 17 d. „Prienų“ krepšininkai išvykoje žaidė BBL čempionato rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Pastaruoju metu Prienų komanda pergyvena žaidybinį nuosmukį, todėl šios rungtynės buvo labai svarbios ir žaidėjų veiksmuose jautėsi nervingumas.

Revanšo nuotaikos vyravo ir Kėdainių stovykloje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Nevėžio“ komanda (4:0). Tačiau svečiai neleido aikštelės šeimininkams perimti iniciatyvos, ir netrukus rezultatas tapo lygus (10:10), o po kelių minučių „Prienų“ krepšininkai jau pirmavo 4 taškais (12:16). Visgi kėdainiečiai pirmojo kėlinio pabaigą sužaidė geriau ir pirmąjį ketvirtį laimėjo dviejų taškų skirtumu (21:19).

Antrame kėlinyje nežymi iniciatyva buvo „Prienų“ komandos rankose. Antroje kėlinio pusėje prieniškiai įgijo 8 taškų pranašumą (23:31), bet jo nesugebėjo išsaugoti ir po dviejų kėlinių pirmavo tik vienu tašku (33:34).

Trečiame kėlinyje situacija pasikeitė kardinaliai, aikštelės šeimininkai pradėjo diktuoti žaidimo eigą, ir tai leido jiems įgyti 7 taškų pranašumą (46:39). Bet „Nevėžio“ komandai nepavyko išlaikyti įgyto skirtumo, nes „Prienų“ komanda spurtavo 14:5 ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 2 taškais (51:53).

Ketvirtame kėlinyje Virginijaus Šeškaus komanda jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų, nors rungtynių pabaigoje kėdainiečiai ir buvo sumažinę skirtumą iki vieno taško (67:68).

Paskutinę rungtynių minutę „Prienų“ krepšininkai sužaidė šaltakraujiškai ir mačą laimėjo rezultatu 68:72.

Gediminas Orelik pelnė 20 taškų, Siim Sanders Vene – 12, Artūras Milaknis – 10.

„Prienų“ komandos strategas Virginijus Šeškus po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog džiaugiasi pergale, nes varžovai žaidė su ugnele ir buvo kovingai nusiteikę, o jo komandos žaidėjai parodė tvirtą charakterį ir iškovojo dar vieną pergalę.