Prie svajonės turi vesti tikslas

Balandžio 20 d. Birštono gimnazijoje vyko Birštono kraštiečių klubo organizuota neformali diskusija apie strategijas, padedančias pasiekti svajones. Kaip sakė gimnazijos direktorius, septyni buvę Birštono vidurinės mokyklos mokiniai ir šiandien pagavę sėkmę gyvenime gimnazijos I-IV klasių mokiniams papasakojo, kaip jie siekė savo tikslų ir svajonių įgyvendinimo. Renginio moderatoriai ir sumanytojai – Birštono kraštiečių klubo pirmininkė, UAB „Firstpriority“ pardavimų vadovė ir bendrasavininkė Dovilė Lodaitė bei socialinių mokslų daktaras, UAB „Jostra“ direktorius ir savininkas Jonas Stravinskas.

Diskusijos dalyviai akcentavo, kad pirmiausiai reikia išsigryninti savo vertybes, o tik po to apsibrėžti tikslus. O tikslas turi vesti prie svajonės.

Renginys užsitęsė, nes kai kurie mokiniai turėjo nemažai klausimų svečiams.

„Labai džiaugiuosi pirmuoju renginiu su Birštono kraštiečių klubu. Tai pačios maloniausios akimirkos mokytojams ir mokyklai, kai į ją sugrįžta buvę mokiniai, norėdami duoti atgal – pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su dabartiniais mokiniais, – sakė direktorius. – Juolab, kaip sako jie, kad mes savo laiku tokios galimybės neturėjome.“

Aptarėme tolimesnio bendradarbiavimo galimybes ir planus.

Taip pat skaitykite