Prastai sužaistas trečiasis kėlinys užbraukė šansus laimėti

Renaldo Simanavičiaus pastangų pergalei neužteko

Praeitą penktadienį Kaišiadoryje vyko RKL „B“ diviziono pirmenybių rungtynės tarp „Kaišiadorių“ ir Stakliškių „Guostos“ komandų. Deja, gan sėkmingai rungtyniaujanti „Guosta“, po prastai sužaisto trečiojo kėlinio, turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą rezultatu 65:63 (15:15, 12:16, 23:14, 13:18).

„Guostos“ komandoje žibėjo Renaldas Simanavičius (21 taškas) ir Tadas Padegimas (15). Iš viso Stakliškių komandai taškus pelnė 6 žaidėjai. Deja, galima konstatuoti, jog pralaimėjimo priežastimi tapo prasta kova po krepšiais.

Pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai (15:15). Antrajame „Guostos“ krepšininkai sužaidė gan užtikrintai ir po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų pranašumą (27:31). Deja, visos „Guostos“ pirmosios mačo dalies pastangos buvo užbrauktos po prastai sužaisto trečiojo kėlinio, kuris buvo pralaimėtas 11 taškų skirtumu (25:14. Prieš lemiamą kėlinį Karolio Abramavičiaus kariauna jau turėjo 7 taškų deficitą (52:45).

Ketvirtajame kėlinyje „Guostos“ vyrai pabandė pakeisti situaciją. Iš dalies jiems pavyko, nes, nuaidėjus finaliniam švilpukui, komandas skyrė tik 2 taškai (65:63).