Prano Kundroto taurė – „Žiburio” gimnazistų rankose

IMG_7931Povilas Reibutis

Gegužės 12 d. keturių mūsų krašto gimnazijų („Žiburio”, Jiezno, Stakliškių ir Birštono) mokiniai Birštono lengvosios atletikos stadione varžėsi atskirų lengvosios atletikos rungčių varžybose. Komandos nugalėtojos laukė pereinamoji buvusio ilgamečio Stakliškių mokyklos direktoriaus Prano Kundroto taurė.

Mokiniai turėjo įveikti 100, 400, 1000 metrų distancijas, šokti į tolį ir aukštį, stumti rutulį bei jėgas išbandyti 4×100 m estafetėje.

Merginų grupėje geriausiai pasirodė „Žiburio” gimnazijos mokinės (144 taškai). Antroji vieta atiteko Jiezno gimnazijos atstovėms (130), trečioji – Stakliškių gimnazijos merginoms (126).

100 m bėgime nugalėjo Stakliškių gimnazijos atstovė Vygailė Ašmantaitė, 400 m – Aurelija Valčiukaitė („Žiburys”), 1000 m – Rūta Maceinaitė („Žiburys”).

Šuolio į tolį rungtyje triumfavo Jiezno gimnazijos gimnazistė Gintarė Pauliukevičiūtė, šuolio į aukštį sektoriuje pergale džiaugėsi Jiezno gimnazijos atstovė Emilija Jakutavičiūtė. Rutulį toliausiai nustūmė Karina Bendinskaitė iš „Žiburio” gimnazijos. Žiburietės taip pat laimėjo estafetę.

Vaikinų grupėje taip pat nugalėjo „Žiburio” gimnazijos atstovai (144 taškai). Jiezno gimnazistai liko antri (132 taškai), trečioji vieta atiteko Stakliškių gimnazijos mokiniams (109).

100 m distancijoje triumfavo Birštono gimnazijos atstovas Evaldas Urbonavičius, 400 – Edvinas Stravinskas iš „Žiburio” gimnazijos, 1000 – Tomas Pagirys („Žiburio” gimnazija).

Šuolio į tolį rungtyje nugalėjo Martynas Kazakevičius iš Jiezno, į aukštį – Rytis Žuromskas (Jiezno gimnazija). Rutulį toliausiai nustūmė Adomas Žukovas („Žiburio” gimnazija).

Estafetę 4×100 laimėjo žiburiečiai.

Bendroje įskaitoje nugalėjo „Žiburio” gimnazijos atstovai. Jiems ir buvo įteikta Prano Kundroto taurė.

Varžybose nedalyvavo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda.