Pragmatiškai žaidęs „Labas GAS“ įveikė „Lietkabelį“ ir iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate

Sausio 28 d. Prienų „Labas GAS“ komanda po ilgesnės pertraukos žaidė išvykos rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais ir pateikė gerą staigmeną, įveikdama aikštelės šeimininkus 12 taškų skirtumu (86:74). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai visas rungtynes laikė iniciatyvą savo rankose ir sugebėdavo atsilaikyti net tada, kai varžovai mynė ant kulnų. Komandą iškart teigiamai užvedė Jamil Wilson, kuris per pirmąjį kėlinį pelnė 12 taškų ir buvo pirmojo „pabėgimo“ iniciatorius. Įgyta 13 taškų persvara Prienų komandai padėjo patikėti savo jėgomis, todėl, kai varžovai priartėdavo vieno metimo atstumu (46:47, 71:74), sugebėdavo atlaikyti spaudimą ir įgyti saugesnę persvarą (46:55, 71:80).

Toks Prienų komandos akibrokštas sunervino Panevėžio ekipos vairininką ir jis už dvi technines pražangas buvo pašalintas iš aikštelės.

327770763_502982291901541_896920412362181617_n

„Labas GAS“ komandai po 20 taškų pelnė Jamil Wilson (7 atkovoti kamuoliai) ir Kyan Anderson, 13 – Justinas Jogminas (8 atkovoti kamuoliai), 11 – Robertas Keliačius, 10 – Darius Tarvydas.

Rungtynės prasidėjo taikliu Jamilo Wilsono tritaškiu (0:3). Robertas Keliačius padidino skirtumą iki 5 taškų (0:5). Tiesa, aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino (5:5), o vėliau įgijo 3 taškų persvarą (10:7). Jamil Wilson pataikė dvitaškį, varžovai pelnė dar vieną tritaškį, į kurį trijų taškų metimu atsakė Kyan Anderson (13:12). Prasidėjus antrai pirmojo kėlinio pusei „Labas GAS“ krepšininkai surengė spurtą 11:0 ir įgijo 10 taškų persvarą. Pabėgimo iniciatoriumi tapo Jamil Wilson, kuris pelnė 7 taškus. „Lietkabelio“ krepšininkai pelnė dvitaškį, į kurį taikliais metimais atsakė Giedrius Bergaudas ir Dominykas Domarkas (15:28).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda pelnė du tritaškius ir dvitaškį ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 14 taškų (22:36). Tiesa, aikštelės šeimininkai sumažino jį iki 8 taškų (28:36). Karolis Giedraitis sumetė baudos metimus (28:39).

Panevėžio komanda paėmė minutės pertraukėlę, bet prieniškiai išlaikė po dviejų kėlinių įgytą 10 taškų persvarą (33:43).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ sumažino atsilikimą iki vieno taško (46:47). Bet „Labas GAS“ krepšininkai nepalūžo. Justinas Jogminas, Darius Tarvydas ir Jamil Wilson padidino persvarą iki 9 taškų (46:55). O po trijų kėlinių Prienų komandos pranašumas siekė 13 taškų (52:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai vėl pabandė pakeisti situaciją ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (57:65). Dariaus Tarvydo tritaškis pristabdė „Lietkabelio“ spurtą (57:68). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Panevėžio komanda priartėjo vieno metimo atstumu (71:74). Bet ir šį kartą Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai sugebėjo ne tik atsilaikyti, bet ir iškovoti pirmąją pergalę (74:86).