„Pozityvūs“ prieš „Šturmą“: neišnaudotas 11 m baudinys ir įvartis į savo vartus

IMGP9920

kvitrima.com

Gegužės 15 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos rungtynes su Kauno „Šturmas“ komanda. Rungtynės vyko Prienų futbolo stadione. Aikštelės šeimininkai po Elvino Derevenko smūgio jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį (1:0). O kai 39 min. Veiverių komanda gavo teisę į 11 m baudinį, atrodė, rungtynių eiga bus jiems palanki. Deja, Elvinas Derevenko nesugebėjo įveikti varžovų vartininko. Pirmasis kėlinys pasibaigė minimaliu aikštelės šeimininkų pranašumu (1:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo „Šturmo“ įvarčiu (1:1). Po šešių minučių Veiverių komanda įmušė įvartį į savo vartus (1:2). Pakeisti situacijos „Pozityvūs“ vyrams nepavyko, o rungtynių pabaigoje svečiai padidino skirtumą iki 1:3. Ką gi, neišnaudotos 100 procentinės progos ir akibrokštas prie savo vartų leido varžovams džiaugtis pergale.

„Pozityvūs“ su dviem pergalėmis ir dviem pralaimėjimais išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmauja čempionate visas 3 pergales iškovojęs „Nemunas“, kuris gegužės 20 d. prims savo aikštelėje būtent Veiverių komandą. Krašto derbis turėtų būti įdomus.