„Pozityvūs“ pirmosiose namų rungtynėse pranoko Kazlų Rūdos komandą

IMGP1979

Gegužės 2 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai Prienų KKSC futbolo stadione žaidė KAFF III lygos rungtynes su Kazlų Rūdos komanda. Visą mačą vyko įdomi dvikova. Abi komandos turėjo nemažai progų pasižymėti. Bet sėkmė aplankė tik aikštelės šeimininkus, kurie įveikė varžovus rezultatu 2:0.
Pirmas įvartis krito pirmojo kėlinio pradžioje (1:0) po gražios Veiverių komandos atakos. Tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje pasikartojo pirmojo scenarijus. Abi komandos buvo nusiteikę pakreipti rungtynių eigą savo naudai, bei ir antrajame kėlinyje sėkmingiau sužaidė Veiverių futbolininkai. Į varžovų vartus krito dar vienas įvartis (2:0).

Toks rezultatas buvo užfiksuotas ir pasibaigus rungtynėms.

„Pozityvūs“ komanda iškovojo antrąją pergalę ir išlieka tarp čempionato lyderių.