„Pozityvūs“ ir „Nemuno“ pergalės KAFF III lygos pirmenybėse

Ši savaitė sėkmingai prasidėjo abiem mūsų krašto komandoms, kurios žaidė KAFF III lygos pirmenybėse.

Pirmadienį Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė išvykos rungtynes su Kauno „Šturmo“ komanda. Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimo eigą ir pirmieji pelnė įvartį (0:1). Kėlinio viduryje svečiai rezultatą išlygino (1:1). Įvartį pelnė Artiom Spelman. Tiesa, lygybė buvo neilgai, nes „Šturmo“ komanda įmušė antrą įvartį (1:2).

elvinas

Antrajame kėlinyje situacija pradėjo keistis ir du Elvino Derevenko įvarčiai (3:2)  atnešė Veiverių komandai pergalę.

IMGP7720

Antradienį Prienų „Nemunas“ Prienų KKSC stadione priėmė Kėdainių „Nevėžis B“ futbolininkus. Sirgalių džiaugsmui Aurimas Dapkus jau antrą pirmojo kėlinio minutę prasiveržė į baudos aikštelę ir pelnė įvartį (1:0). Prienų komanda spaudė varžovus dar jų aikštės pusėje ir toks žaidimo stilius padėjo surengti ne vieną pavojingą ataką, bet smūgiai skriejo pro šalį. Varžovai surengdavo kontratakas ir po vienos iš jų į „Nemuno“ komandos vartus krito įvartis (1:1). Visgi, kėlinio pabaigoje Aurimas Dapkus, gavęs perdavimą, individualiais veiksmais varžovų baudos aikštelėje sugebėjo pelnyti įvartį (2:1). Antrajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.  „Nemunas“ iškovojo pergalę ir vėl pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą (12 taškų, taškų skirtumas +15). Veiverių „Pozityvūs“ su trimis pergalėmis užima 3-iąją vietą (10 taškų, taškų skirtumas +9).