„Pozityvūs“ futbolininkai  negailestingai „sušaudė“ Kėdainių komandą

IMGP5493

Rugpjūčio 19 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai Prienų futbolo stadione žaidė KAFF III lygos rungtynes su Kėdainių komanda ir negailestingai „sušaudė“ varžovus, įmušdami net 9 įvarčius (9:1).

Veiverių komanda nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė žaidimo iniciatyvą ir dar pirmajame kėlinyje įmušė 3 įvarčius. Tiesa, Veiverių komandai pirmaujant 2:0, varžovai sušvelnino skirtumą (2:1), bet iškart gavo atsaką (3:1). Antrajame kėlinyje prasidėjo Kėdainių komandos vartų „bombardavimas“ ir į jų tinklą pradėjo kristi vienas po kito įvarčiai.

Elvinas Derevenko pelnė 5 įvarčius, Ainas Bareikis – 2, Džiugas Andriuškevičius ir Linas Pažemeckas – po vieną.

Po šios pergalės „Pozityvūs“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją (13 taškų).