Politinių vestuvių paradas rajone tęsiasi

IMGP7459

Tik nesenai kvitrina.com rašė, jog dviejų partijų – Darbo ir Žaliųjų – Prienų skyriai nutarė bendradarbiauti, ruošdamiesi savivaldos rinkimams.

Bet atsitiko taip, jog bendradarbiavimas baigėsi neprasidėjęs, nes Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė pranešė, jog Žaliųjų partijos Prienų skyrius, vadovaujamas pirmininko Gintauto Sodaičio, urmu išstojo iš savo partijos ir prisiglaudė po Darbo partijos sparneliu.

Rajono darbiečių lyderė pabrėžė, jog buvusiųjų žaliųjų įsiliejimas į Darbo partiją yra sveikintinas žingsnis, nes skyriaus gretas papildė išsilavinę ir jauni žmonės, kurie sustiprins ne tik Stakliškių grupės veiklą, bet ir viso skyriaus.

G. Sodaitis savo ir jo vadovaujamo skyriaus sprendimą pakeisti partijos vėliavą pagrindė didesnėmis galimybėmis įgyvendinti žaliąsias idėjas ir duotus pažadus.

Pasak G. Sodaičio, žaliosios idėjos negali būti gyvos tik lozungais, reikalingas solidus politinis palaikymas.

Buvęs žaliųjų vadas rajone patikino, jog jam nepriimtina eiti kartu su tais, kurių politinės ambicijos apsiriboja tik vienos ekonominės grupės palaikymu.

Nauja Darbo partijos grupė, pagal Prienų skyriaus tarybos sprendimą, savivaldos rinkimų sąrašuose turės po vieną vietą pirmajame, antrajame ir trečiajame penketukuose.

R. Zablackienės teigimu, naujų narių įsiliejimas sustiprins ir skyriaus rinkiminę programą, nes G. Sodaitis yra kompetentingas žmogus verslo ir aplinkosaugos klausimais. Taip pat turėtų sustiprėti skyriaus jaunimo veikla.

Darbo partijos Prienų skyriaus rinkimų štabo pirmininkas Audrius Banionis pranešė, jog skyriaus taryba nusprendė, kad nuo Darbo partijos į rajono savivaldybės mero postą pretenduos skyriaus pirmininkė R. Zablackienė.

Ji pirmoji bus ir darbiečių partiniame sąraše. Pirmajame dešimtuke taip pat bus visi pirmininko pavaduotojai (jų yra trys), trys buvę žalieji ir kiti aktyvūs partijos žmonės.

Pasak A. Banionio, sustiprėjęs skyrius savivaldybės taryboje gali tikėtis turėti 4-5 narius.

Spalio 12 d. darbiečiai ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime ne tik rinks naują skyriaus vadovybę, bet ir reitinguos sąraše esančius kandidatus, išskyrus pirmininką, nes, pagal darbiečių nuostatus, pirmininkui vieta sąrašo viršuje garantuota.

Darbo partija pirmoji oficialiai pranešė kandidato į Prienų rajono savivaldybės mero postą pavardę. Lauksime kitų kandidatų pavardžių.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

23 komentarai

  1. Prienietis

    Partijų keitimas – tai politinis nebrandumas, mano nuomone jei jau žmogus pasirenka partiją, tai pasirenka tam tikrą ideologiją, todėl ir turi likti ten, o jei jau apsigalvoja, tai pasvarstykim, kas bus kuomet jis gaus svarbų postą, juk irgi apsigalvos ir vėl apgaus mus – paprastus žmones. Rima kaip DB lyderė turi nemažai politinės kompetencijos, tačiau Rusijos įsteigtos ir finansuojamos partijos mane niekada nežavės, patariu apie tai susimąstyti ir rinkėjams.

  2. to juokinga

    o cia as kaip tik nematau jokio principu isdavimo. jei zmogus suprato, kad butent jo principu niekas nepastebi ir ten jie tapo nereikalingi, tai isejo kitur, kur mano jog bus isgirstas. partijas sudaro zmones, o ne klonai su vienoda mintimi.

  3. juokinga

    o man atrodo kvaila ir juokinga kai zmones isduoda savo principus, kiekviena partija turi savo unikalia ideologija