Policijos draugas Amsis aplankė tris rajono mokyklas

Bendrovė „ACME Baltija“ ir Kauno kelių policijos valdyba pradeda jau tradicija tapusią akciją „Į mokyklą – saugiai ir su šypsena“. Jos metu net 24 Kauno apskrities mokyklose bus išdalinta 5000 atšvaitų. ACME ir Kauno kelių policijos valdyba tokią akciją vykdo antrus metus. Policijos atstovai džiaugiasi, kad didėja žmonių sąmoningumas. Dabar, priešingai nei prieš kelerius metus, ir tėvai, ir jų vaikai supranta atšvaitų naudą ir segi juos tamsiu paros metu.

Kiekvieną savaitę Kauno kelių policijos valdybos padėjėjas šuniukas Amsis su draugais lankosi vis kitoje mokykloje. Antai spalio 26 d. Amsis lankėsi Prienų rajono mokyklose: Išlaužo ir Naujosios Ūtos pagrindinėse, Stakliškių vidurinėje.

Policijos pareigūnai džiaugiasi, kad ir pradinukai, ir vyresniųjų klasių moksleiviai ne tik noriai ima atšvaitus, bet ir juos segi. Tamsiuoju metų laiku, kuris prasideda spalį ir baigiasi kovą, tai gyvybiškai svarbu.

Situacija Lietuvos keliuose gerėja kasmet, ne išimtis ir Prienų rajonas. Tačiau visiems kartu būtina pasistengti, kad kelyje vaikai jaustųsi saugūs kiekvieną dieną, nes nelaimių išvengti vis dar nepavyksta. Praeitais metais Prienų rajono keliuose žuvo 6 žmonės, 34 buvo sužeisti, šiais metais žuvo 4 ir 18 buvo sužeista. Džiugu, kad Prienų rajone nenukentėjo vaikai.

Taip pat skaitykite