Policija informuoja

Kriminalai

Gautas V. R., gyv. Ašmintos sen., pareiškimas, kad jam priklausančiame miške buvo neteisėtai iškirsta ir išvežta mediena. Žala – 4200 Lt.

Gautas O. R. pareiškimas, kad iš jos mirusios giminaitės sodybos, esančios Popsių k., sulaužius gyvenamojo namo durų užraktą, pavogta 4 pūkinės pagalvės, 7 lovatiesės, 30 lėkščių, 2 pūkinės antklodės, 3 vyriški kostiumai, 2 aliuminiai puodai, kasetinė magnetola. Žala tikslinama.

Gautas G. K. pareiškimas, kad iš jai priklausančios negyvenamos sodybos, esančios Ašmintos k., išdaužius namo lango stiklą, pavogtas dujų balionas. Taip pat iš svirno pavogta žoliapjovė bei trimeris. Žala tikslinama.

Gautas T. Č. pareiškimas, kad jis buvo palikęs automobilį BMW 525 Prienuose prie „Senukų“ prekybos centro esančioje stovėjimo aikštelėje. Grįžęs pastebėjo, kad sulankstytas automobilio stogas, subraižytas bagažinės dangtis ir dešinės pusės galinis sparnas, pradurtos dvi padangos. Žala nustatinėjama.

Gautas R. T., gyv. Alytuje, pareiškimas, kad naktį, jam būnant degalinėje „Lukoil“, esančioje Vilniaus gatvėje, Prienuose, prie jo priėjo nepažįstamas vaikinas, kuris sudavė jam vieną smūgį į veidą. Išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertus.

Gautas AB „Išlaužo žuvis“ direktoriaus pareiškimas, kad prie tvenkinio supjaustytas metalinis pašarų bokštas ir pavogtos metalinės jo atramos bei dangčio detalės. Žala nustatinėjama.

Mirtys

Savo namuose, esančiuose Mackių k., rastas R. S., gim. 1972 m., lavonas. Jo kaktoje matėsi gyjančios sumušimo žymės.

Taip pat skaitykite