Pociūnuose pasibaigusiame MIX klasės sklandymo čempionate – atkakli kova ir devyni atlikti pratimai

Birželio 9 d. Pociūnuose pasibaigė Lietuvos sportinės (MIX) klasės sklandymo čempionatas, kuriame varžėsi 20 pilotų iš Lietuvos ir Latvijos sklandymo klubų. Sekmadienį pratimas nebuvo atliekamas dėl, anot organizatorių Kauno ASSK, prastų oro sąlygų. Čempionato metu buvo atlikti 9 pratimai. Gvidas Sabeckis ir Karolis Mikalauskas laimėjo po du pratimus. Po vieną pratimą laimėjo Joris Vainius, Marius Pluščauskas, Gintaras Drevinskas, Adomas Grabskis, Darius Gudžiūnas.

Pagrindinė kova dėl nugalėtojo vardo vyko tarp Lino Miežlaiškio, Gvido Sabecko ir Karolio Mikalausko. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog čempiono titulą laimėjo Linas Miežlaiškis (7111), kuris 25 taškais aplenkė Gvidą Sabeckį (7086) ir 69 taškais Karolį Mikalauską (7042).
Čempionate varžėsi keturi Prienų aeroklubo atstovai – Gvidas Sabeckis, Vytautas Sabeckis, Viktoras Kukčikaitis ir Artūras Klimašauskas, kurie čempionate dalyvavo aeroklubo „Vertikalė“ vardu. Vytautas Sabeckis užėmė 9-ąją (5204), Viktoras Kukčikaitis – 11-ąją (4676), Artūras Klimašauskas – 15-ąją (4484) vietas. Čempionate dalyvavusi  prieniškė Edita Skalskienė bendroje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą (5199).