Po vėjuotos nakties be elektros liko keli šimtai vartotojų

Pirmadienio rytas ne visiems Prienų rajono gyventojams buvo šviesus, nes stiprus vėjas davė nemažai darbo „Lesto“ atstovams.

Pagal Prienų tinklo eksploatavimo grupės vadovo Rimtauto Kuzmicko, pirmadienio rytą buvo užfiksuoti gedimai 102 pastotėse ir be elektros buvo likę 402 vartotojai. Šiuo metu brigados dirba įvairiose rajono vietose, nes be elektros liko Bagrėno, Veiverių, Balbieriškio, Išlaužo
seniūnijų gyventojai. Daugiausiai nukentėjo miškingose vietose gyvenantys žmonės. Trumpam be elektros buvo likę ir Prienų miesto gyventojai.
Prienų PGT viršininko pavaduotojas Raimondas Lingys naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog ugniagesiai į pirmą iškvietimą vyko apie 3 valandą nakties į Strielčius, kur išverstas medis užtvėrė gatvės važiuojamą dalį. Dar vienas medis buvo pašalintas nuo kelio Kareivinių mikrorajone.
Dėl elektros sutrikimų atsirado problemų ir su vandens tiekimu. Pasak UAB „Prienų vandenys“ direktoriaus Prano Mitkevičiaus, vandens tiekimas yra nutrūkęs Pakuonyje, Jiezne. Buvo sutrikimų ir Prienų vandenvietėje.

Taip pat skaitykite