Po trijų pralaimėjimų – kovinga pergalė prieš FK „Garliava“

Ignas Mineikis

Rugpjūčio 25 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai savo namų aikštėje LFF II lygos B diviziono rungtynėse susitiko su FK „Garliava“ komanda. Prieš tai prieniškiai pralaimėjo trejas išvykos rungtynes ir pablogino savo padėtį turnyrinėje lentelėje.

Ir sekmadienio rungtynės prasidėjo ne itin smagia akimirka. Jau 20 pirmojo kėlinio minutę aikštės šeimininkai liko dešimtyje.  Raudona kortele buvo „apdovanotas“ Egidijus Pašukevičius. Kartu į FK „Nemunas“ vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį sėkmingai atrėmė Prienų komandos vartininkas Matas Nekrošius.

Tiesa, pirmajam kėliniui einant į pabaigą po prieniškių klaidos gynyboje įvartis krito į Mato saugomus vartus (0:1). Bet Prienų komanda nepalūžo ir net pabandė perimti iniciatyvą. Tiesa, atakuojant varžovų vartus neretai atsirasdavo problemų gynyboje. FK „Garliavos“ futbolininkai turėjo ne vieną progą padidinti skirtumą, bet Prienų vartus gelbėjo arba vartininkas, arba svečių puolėjai buvo netikslūs. Besibaigiant pirmajam kėliniui per pridėtą laiką FK „Nemunas“ puolėjas Mintautas Kastaljanov pelnė išlyginamąją įvartį „į rūbinę“ (1:1).

Antrajame kėlinyje Tomo Jonykos auklėtiniai įsidrąsino ir pradėjo dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje. 63 min. Reinas Batutis surengė reidą per pusę aikštės ir išradingai manevruodamas tarp svečių gynėjų taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį (2:1). Žaidimas tapo dar aštresnis. Svečiai stengėsi perimti iniciatyvą, bet jiems nelabai sekėsi. O Mintautas Kastaljanov po dvikovos svečių baudos aikštelėje sugebėjo nukreipti kamuolį į varžovų vartus. Svečių vartininkas buvo bejėgis (3:1).

Per likusias šešias minutes daugiau įvarčių nebuvo pelnyta. FK „Nemunas“ iškovojo ketvirtąją pergalę ir toliau išlieka kovoje dėl prizinės vietos.