Po trejų rajono krepšinio varžybų – vis mažiau pergalių skonio nepatyrusių komandų

IMGP2270

Karolis Urba

Gruodžio 1 d. Prienų KKSC mažojoje salėje vyko trečiasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas. Po jo pirmenybėse sumažėjo nepatyrusių pralaimėjimų komandų ir likusių be pergalių.

Svarbiausiomis turo rungtynėmis įvardintas „Versmės“ ir „Tango Pizza-Stadiono“ komandų susitikimas buvo vertas tokio išskirtinio įvertinimo.

Tris kėlinius vyko apylygė kova (21-20, 17-16, 31-27), bet ketvirtajame išryškėjo „Tango  Pizza-Stadiono“ komandos pranašumas (20:10), kuri ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (89:73).

IMGP2272

Ir kituose mačuose virė atkaklios kovos.

„PMVD“ komanda, susikrovusi persvarą pirmoje rungtynių su „Ringio“ krepšininkais pusėje (49:28), iškovojo trečiąją pergalę (92:81).

Kiek netikėtai jaunieji Prienų KKSC krepšininkai rimtai pasipriešino „Dvariuko-Savos rangos“ komandai (71:81). Pirmajame šių rungtynių kėlinyje aikštelėje, kaip ir buvo galima tikėtis, šeimininkavo „Dvariuko-Savos rangos“ (11:22) komanda. Antrame Prienų KKSC jaunimas parodė dantukus, bet sugebėjo sumažinti skirtumą tik vienu tašku (16:15). Trečiajame kėlinyje Sporto centro auklėtiniai atsidūrė nokdaune (17:30) ir po trijų kėlinių jau turėjo 23 taškų deficitą (44:67). Ketvirtajame kėlinyje KKSC krepšininkai galingai spurtavo (27:14) ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (71:81), bet pergalei to neužteko.

74381209_2543795815727212_8481392968769470464_n

Permaininga kova vyko tarp „Pušynės“ ir „Amberio“ komandų. Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo „Amberio“ krepšininkus (11:14), bet antrasis kėlinys nubraukė atliktą darbą ir po dviejų kėlinių jau pirmavo „Pušynė“ (34:25). Po didžiosios pertraukos situacija stabilizavosi, skirtumas buvo išlaikytas ir „Pušynė“ šventė pergalę (64:53).

Labai principingas buvo „Stakliškių“ ir „Jiezno“ komandų susitikimas, kuris pasibaigė stakliškiečių naudai (62:56). Sėkmingiau rungtynes pradėjo „Jiezno“ komanda (8:11), kuri pirmavo ir po dviejų kėlinių (25:26), o kai trečiajame jiezniškių persvara padidėjo iki 10 taškų (35:45), atrodė, jog pergalė – jų rankose. Deja, ketvirtajame kėlinyje įsismarkavo „Stakliškių“ vyrukai (27:11) ir tai nulėmė galutinį rungtynių rezultatą (62:56).

„Šilavoto“ ir „Pakuonio“ komandų dvikovos rezultatas nebuvo aiškus iki pat rungtynių pabaigos. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (20:20), antrajame sėkmė lydėjo „Šilavoto“ komandą (22:13) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (42:33). Trečiasis kėlinys buvo apylygis ir toks žaidimo scenarijus buvo palankus „Šilavoto“ krepšininkams (66:55). Ketvirtajame kėlinyje „Pakuonio“ komanda pabandė pakeisti žaidimo eigą ir iš dalies tai jiems pavyko. Kėlinys buvo laimėtas (20:14), bet būtinai pergalei tokio rezultato skirtumo neužteko (80:75).

Pirmenybėse be pralaimėjimų žengia „Tango Pizza-Stadiono“, „PMVD“ ir „Dvariuko-Savos Rangos“ komandos (surinko po 6 taškus).

Po vieną pralaimėjimą turi „Versmė“ ir „Pušynė“ (po 4 taškus).

Po vieną pergalę po trijų turų iškovojo „Amberis“, „Pakuonis“, „Ringis“, „Šilavotas“, „Stakliškės“ (po 2 taškus).

Pergalių džiaugsmo dar nepatyrė „Jiezno“ ir „KKSC“ komandos.