Po siaubingos ketvirtojo kėlinio mėsmalės „Vytautas“ savo žiūrovų akivaizdoje nukovė „Juventus“ komandą

Spalio 29 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai eilinį kartą privertė savo sirgalius imtis už galvų, kai LKL rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda tik per plauką sugebėjo iškovoti pergalę 5 taškų skirtumu (89:84).
Trys kėliniai solidaus žaidimo vos nebuvo nubraukti paskutiniame ketvirtyje, kuriame varžovai taip užspaudė Virginijaus Šeškaus auklėtinius, kad iš 18 taškų persvaros prieš lemiamą kėlinį buvo likę tik keturi. Visgi, šį kartą „Vytauto“ komandoje atsirado lyderis, kuris lemiamais momentais traukė komandą iš nuopolio. Daug kartų kritikuotas už prastą žaidimą Tomas Delininkaitis šiose rungtynėse iššovė ir, pelnęs 25 taškus, padėjo komandai įveikti labai rimtą varžovą.
16 taškų „Vytautui“ pelnė Saulius Kulvietis, po 14 – Mindaugas Kupšas ir Vytenis Lipkevičius.

Rungtynių pradžioje abi komandos sėkmingai apsigynė. Antros atakos metu pirmąjį tašką mače pelnė Vytenis Lipkevičius (1:0). Deja, varžovai atsakė dvitaškiu su pražanga (1:3). „Vytauto“ krepšininkai atsilygino dar stipriau – Tomas Dimša pelnė tritaškį, du taškus pridėjo Saulius Kulvietis (6:3). Deja, kėliniui įpusėjus, po nedidelio spurto „Juventus“ krepšininkai įgijo 2 taškų persvarą (11:13). Saulius Kulvietis išlygino rezultatą (13:13).
„Juventus“ keletą minučių pirmavo, bet likus iki kėlinio pabaigos 2 min. S. Kulvietis taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą „Vytauto“ naudai (20:19) ir tapo aikštelės šeimininkų spurto iniciatoriumi. Per likusį laiką Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pelnė 8 taškus ir įgijo 9 taškų pranašumą (28:19).

Antrojo kėlinio pradžioje vėl sublizgėjo Vytenis Lipkevičius ir „Vytautas“ įgijo dviženklį pranašumą (35:23). „Juventus“ krepšininkai spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (35;27). Bet Prienų-Birštono komanda neleido varžovams perimti iniciatyvos ir po dar vieno sėkmingo V. Lipkevičiaus reido „Vytautas“ vėl pirmavo 12 taškų skirtumu (39:27).
„Juventus“ strategas Antanas Sireika, paėmęs minutės pertraukėlę, bandė keisti situaciją, bet aikštelės šeimininkai nebuvo linkę užleisti pozicijų ir po Regimanto Minioto tritaškio įgijo 15 taškų persvarą (42:27). Visgi, Utenos komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 11 taškų (42:31) ir minutės pertraukėlę suskubo paimti V. Šeškus. Ir tai buvo geras sprendimas. Per likusias dvi minutes Tomas Delininkaitis įsūdė du tritaškius, dar penkis taškus pelnė Saulius Kulvietis ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 17 taškų skirtumu (53:36).

Kėlinio pradžioje „Juventus“ sumažino skirtumą iki 13 taškų (53:40). Bet „Vytauto“ komanda eilinį kartą panaikino svečių spurto padarinius. Tomas Delininkaitis pataikė dar vieną tritaškį, Mindaugas Kupšas sėkmingai užbaigė dvi atakas ir komandas jau skyrė 20 taškų (60:40). Kėliniui įpusėjus iš solidaus 20 taškų  „Vytauto“ pranašumo liko tik 14 taškų (62:48).
Trys geri epizodai su Mindaugu Kupšu priešakyje ir „Vytautas“ atkūrė 20 taškų skirtumą (68:48). Po trijų kėlinių V. Šeškaus auklėtiniai turėjo solidžią 18 taškų persvarą (70:52).

Kėlinio pradžia parodė, jog šiose rungtynėse dar niekas neaišku. Per dvi pirmąsias kėlinio minutes „Vytauto“ persvara ištirpo iki 10 taškų (70:60).
Tomas Delininkaitis pelnė eilinį tritaškį, du taškus pridėjo Paulius Ivanauskas, dar du T. Delininkaičio baudos metimai ir „Vytautas“ galėjo šiek tiek atsikvėpti (77:60). Bet lemiamo kėlinio „mėsmalė“ tęsėsi ir likus iki rungtynių pabaigos apie 3 min. komandas skyrė tik 9 taškai (77:68). Dar vienas Tomo Delininkaičio tolimas metimas laikinai sustabdė „Juventus“ uraganą ir „Vytautas“ vėl įgijo dviženklį pranašumą (80:68).  Likus iki rungtynių pabaigos apie 50 sek. atmosfera Prienų sporto arenoje įkaito iki aukščiausio laipsnio, nes iš solidaus „Vytauto“ pranašumo liko tik 4 taškai (84:80). Per likusį laiką baudos metimų testą „Vytautas“ išlaikė garbingai ir šventė pergalę rezultatu 89:84 (28:19, 25:17, 17:16, 19:32).