Po prastos pradžios „Mačiūnai-KKSC“ atsitiesė ir iškovojo dar vieną pergalę

Kovo 16 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ komanda žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono namų rungtynes su „Akmenės krašto“ krepšininkais. Tai buvo paskutinės reguliariojo čempionato etapo rungtynės.
Pirmoji rungtynių pusė nieko gero Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nežadėjo. Komanda prastai gynėsi (praleisti 46 taškai), o ir puolimas nelabai blizgėjo (37 taškai). Tiesa, po didžiosios pertraukos įvyko metamorfozė. Prienų komanda trečiąjį kėlinį laimėjo 22:4 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (59:50). Galutinis rungtynių rezultatas 82:70 „Mačiūnai-KKSC“ komandos naudai.
Komanda laimėjo kovą po krepšiais (40:36), bet 15 kartų (varžovai 11) klydo. Prienų komanda tiksliau atakavo varžovų krepšį (47 % taiklumo).

Prienų komandai 22 taškus pelnė aiškiai atsigavęs Paulius Steikūnas (8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai). Domantas Šeškus pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus klydo). Kajus Okmanas ir Matas Kolesnikovas į varžovų krepšį įmetė po 10 taškų. Matas metė 100 procentų taiklumu.
Rungtynės prasidėjo abiejų komandų atakomis, kurios buvo rezultatyvios (9:9). Po kelių nesėkmingų aikštelės šeimininkų atakų svečiai įgijo 4 taškų pranašumą ir privertė „Mačiūnai-KKSC“ strategą suskubti pakviesti komandą pasitarti. Deja, pokalbis nedavė naudos ir po pirmojo kėlinio Prienų komanda turėjo 8 taškų deficitą (17:25).
Antrojo kėlinio pradžioje prieniškiams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų (21:25). Bet tai buvo tik laikinas blyksnis. Svečiai atsakė galingai ir kėliniui įpusėjus sugebėjo susikrauti 11 taškų persvarą (25:36). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 minutėms komandas skyrė 12 taškų (31:43). Toks įvykių aikštelėje scenarijus nepatiko Prienų komandos strategui Pauliui Ivanauskui. Jo paimta minutės pertraukėlė šiek tiek padėjo ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkų atsilikimas siekė 9 taškus (37:46).
Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų krepšininkai galingai spurtavo ir per dvi žaidimo minutes sumažino atsilikimą iki vieno taško (45:46). Po svečių paimtos minutės pertraukėlės 3 minutes abi komandos nesugebėjo sėkmingai surengti nei vienos atakos. Pirmuosius taškus kėlinyje pelnė „Akmenės krašto“ krepšininkai ir išsiveržė į priekį (47:48). Visgi, antroje trečiojo kėlinio pusėje du Prienų komandos tritaškiai ir taiklūs baudos metimai leido aikštelės šeimininkams įgyti 9 taškų pranašumą (59:50). Tiesa, prie tokio rezultato prisidėjo ir varžovų pelnytų taškų per kėlinį antirekordas (4 taškai).
Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Akmenės krašto“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (59:54), bet persilaužimas rungtynėse neįvyko. Prienų komanda labai greitai susigrąžino persvarą (71:58) ir iki pat rungtynių pabaigos kontroliavo žaidimo eigą. Pasiekta 16-oji pergalė (82:70).
Reguliarusis sezonas Prienų komandai baigėsi. Beliko sulaukti visų komandų likusių rungtynių ir sužinoti galutinę vietą reguliariajame sezone bei varžovą atkrintamųjų varžybų pirmajame etape.