Po pergalės LSD „Žalgiris“ taurės turnyre – išvyka į tarptautinį turnyrą Latvijoje

IMG_20211205_132304_hdr

Povilas Reibutis

Po šešių mėnesių gyvenimo be teniso (trauma) Birštono SC tenisininkas trylikametis Lukas Smailys grįžęs į treniruotes jau išbandė jėgas ir įvairaus lygio šalies turnyruose. 

Lukas sužaidė U16 pirmosios kategorijos turnyre Vilniuje, U14 TOP 8 žaidėjų turnyre Šiauliuose bei antrosios kategorijos LSD „Žalgiris“ taurės turnyre Kaune.
Vilniuje L. Smailys tarp 32 dalyvių užėmė 9-ąją vietą, Šiauliuose buvo septintas, o Kaune triumfavo. Luko treneris Linas Smailys naujienų portalui kvitrina.com pakomentavo auklėtinio žaidimą. Anot trenerio, Lukas daug patirties ir pasitikėjimo įgavo turnyruose Vilniuje ir Šiauliuose, kur žaidė su stipriais varžovais. Turnyre Kaune L. Smailys buvo nesustabdomas. Visi varžovai buvo įveikti užtikrintai ir birštonietis tapo turnyro nugalėtoju. Finale Lukas lengvai susitvarkė (6:1, 6:2) su  Nojumi Poška, kuriam šiais metais buvo du kartus nusileidęs, 

Šią savaitę L. Smailys išvyksta į tarptautinį turnyrą Latvijoje (Aizkraukle Open). Tiesa, jis pradės nuo kvalifikacinio turnyro ir bandys prasimušti į pagrindinį turnyrą, kuriame varžysis 32 tenisininkai.

Taip pat skaitykite