Po naktinio čempionato organizavimo – į prizininkus Klubų taurėje

P9217535Rugsėjo 20 d. OSK „Šilas“ Prienų šile sėkmingai organizavo ir pravedė Lietuvos naktinį čempionatą, o šeštadienį jau kovojo Klubų taurės varžybose.

Rūdininkų poligone į startą stojo 33 komandos. Kiekvienos komandos sudėtyje – po 11 sportininkų, kurie turėjo įveikti distancijas nuo 4,4 km (16 KP) iki 7,7 km (22 KP). OSK „Šilas“ atstovavo Vytautas Kamarūnas, Milda Radzivonaitė, Andrius Jasiūnas, Andrius Valatka, Rokas Lipnickas, Aurelija Valčiukaitė, Indrė Maciulevičiūtė, Deimantė Motiejūnaitė, Vytautas Beliūnas, Artūras Aranskis ir Algirdas Bartkevičius.
Pasak klubo prezidento Audronio Deltuvos, praeitų metų Klubų taurės prizininkai ir šiais metais parodė aukščiausią lygį. Visuose etapuose šiliečiai buvo tarp lyderių, o galutinėje įskaitoje vėl buvo iškovota trečioji vieta.
Prienų orientacininkai į priekį praleido tik „Igtisos“ (Šiauliai) ir „Ąžuolo“ (Vilnius) komandas.

OSK „Šilas“ orientacininkai dalyvavo ir kitose varžybose. Štai, Andrius Valatka „Medeinos“ čempionate V40 grupėje buvo pirmas, o Rimvydas Arlauskas V35 grupėje užėmė antrąją vietą.

Naktiniame čempionate Prienų orientacininkai taip pat neliko be medalių. Algirdas Bartkevičius Elito grupėje buvo antras, o Rimvydas Arlauskas užėmė trečiąją vietą V35 grupėje.

Taip pat skaitykite