Po dviejų turų rajono krepšinio pirmenybėse – dviguba lyderystė


kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ organizuojamose Prienų rajono krepšinio pirmenybėse sužaisti du turai. Visos vienuolika komandų sužaidė mažiausiai po vienas rungtynes, o kai kurios komandos ir po dvejas. Pirmenybėse dalyvauja komandos iš Prienų, Birštono, Šilavoto, Pakuonio, Alytaus. 

Pirmajame ture „Tūzai“ gan užtikrintai įveikė „Šilavoto“ komandą (75:62). Tiesa, po pirmojo kėlinio priekyje buvo šilavotiškiai, bet vėliau jų varžovai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

„Versmės“ komanda lengvai susitvarkė su jaunimu iš „Azibets.lt“ komandos (100:62). Jau pirmajame kėlinyje birštoniečiai įgijo 16 taškų persvarą. Antrasis ir trečiasis kėliniai buvo apylygiai, o ketvirtajame komanda iš Birštono galingai spurtavo (33:14) ir rungtynes laimėjo 38 taškų skirtumu. 

„Stadiono“ krepšininkai turėjo pasistengti, nes „Kryžkelių plienas“ ketvirtajame kėlinyje bandė atsigriebti ir Prienų komandos turėtą pranašumą beveik ištirpdė (77:72). 

Birštono SC komanda pirmoje rungtynių pusėje sėkmingai priešinosi „PMVD-Tango Pizza“ (42:35), bet subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (66:82). Antrajame pirmenybių ture „Versmės“ komanda po didžiosios pertraukos galutinai palaužė „Kryžkelių plieno“ krepšininkus (92:72). 

„Dantransos“ komanda turėjo vargo su „Šilavoto“ krepšininkais. Ir tik sėkmingai sužaistas antrasis kėlinys (24:9) leido prieniškiams džiaugtis pergale (90:76). 

Antrasis kėlinys buvo lemiamas ir rungtynėse tarp „Pušynės“ ir „Pakuonio-Energijos“ komandų. Po pirmojo kėlinio pakuoniškiai pirmavo (13:15), bet antrajame pateko į žaidybinę duobę (22:10) ir prarado iniciatyvą. Po didžiosios pertraukos vyko apylygė kova ir rungtynių baigtį nulėmė „Pušynės“ spurtas antrajame kėlinyje (76:64).

„PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai neturėjo vargo su „Azibets.lt“ jaunimu. Jau po pirmosios rungtynių pusės patyrusi komanda įgijo 28 taškų persvarą (50:22). Antroje rungtynių pusėje perversmų neįvyko ir „PMVD-Tango Pizza“ iškovojo antrą pergalę (88:53).

Po dviejų turų „Versmės“ ir „PMVD-Tango Pizza“ komandos surinko po 4 taškus ir lyderiauja pirmenybėse.

Taip pat skaitykite