Po dviejų rajono krepšinio pirmenybių turų be pralaimėjimų žengia keturios komandos

IMGP7022

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių antrajame rate netikėtumų nebuvo. Na, gal antrasis iš eilės „Stakliškių“ krepšininkų pralaimėjimas šiek tiek stebina. Tiesa, stakliškiečiai vis dar atvyksta į rungtynes ne stipriausios sudėties.

Pirmosiose antrojo turo rungtynėse ginklus surėmė Prienų KKSC ir „Tango Pizza/Stadiono“ komandos. KKSC jaunimas nuo rungtynių pradžios perleido iniciatyvą varžovams ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Jau po trijų kėlinių „Tango Pizza/Stadiono“ krepšininkai turėjo 21 taško persvarą (41:62). Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Abi komandos laukė pabaigos, nes nugalėtojas buvo aiškus (57:78).

Kitose rungtynėse „Pušynės“ krepšininkai susitiko su „Šilavoto“ komanda. Abi komandos siekė pirmosios pergalės čempionate. Visas rungtynes vyko apylygė kova. Ir tik ketvirtajame kėlinyje „Pušynės“ komandai pavyko „pabėgti“ ir laimėti rungtynes 9 taškų skirtumu (71:62).

„Pakuonio“ komanda pirmoje rungtynių pusėje susitikime su PMVD krepšininkais taip ir nesurado kelių link varžovų krepšio (18:35).  Po didžiosios pertraukos situacija pradėjo keistis, žaidimas išsilygino. Deja, tokia žaidimo eiga buvo palanki PMVD komandai, kuri ne tik išlaikė buvusią po dviejų kėlinių persvarą, bet ir padidino iki 19 taškų (59:78).

Pagrindinėmis turo rungtynėmis buvo įvardijamas susitikimas tarp „Versmės“ ir „Amberio“ komandų. Pirmasis kėlinys parodė, jog abi komandos  savo puolimą grindžia tolimais metimais. Po pirmojo kėlinio į priekį išsiveržė „Amberio“ krepšininkai (24:28). Bet antrajame aikštelėje jau šeimininkavo „Versmės“ komanda, kuri laimėjo kėlinį 11 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą (45:38).  Trečiajame kėlinyje Veiverių komanda pabandė situaciją pakeisti ir perimti iniciatyvą. Iš dalies tai padaryti pavyko ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (68:64). Ketvirtajame kėlinyje vėl šėlo Birštono komanda, kuri užbombardavo varžovus tritaškiais ir laimėjo rungtynes 20 taškų skirtumu (97:77).

„Dvariuko/Sava ranga“ krepšininkai rungtynėse su „Stakliškių“ komanda jau pirmajame kėlinyje sukaupė 13 taškų persvarą (32:19). Antrajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda pabandė keisti situaciją, bet jai nelabai pavyko (54:40). Trečiajame kėlinyje „Dvariuko/Sava ranga“ komanda galutinai įtvirtino savo pranašumą (83:57), ketvirtasis kėlinys situacijos  nepakeitė ir „Stakliškių“ komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą  (101:79).

„Ringio“ ir „Jiezno“ komandos susitikimas buvo panašus į rungtynes į vieną krepšį. Balbieriškio krepšininkai tris kėlinius žaidė lyg viesulas atvirame lauke ir po trijų kėlinių komandas skyrė 30 taškų (70:40). Ketvirtajame kėlinyje „Jiezno“ komandai pavyko minimaliai sumažinti skirtumą, bet nuo sutriuškinimo neišsigelbėjo (85:61).

Po dviejų turų po 4 taškus surinko „Tango Pizza/Stadiono“, PMVD, „Versmės“ ir „Dvariuko/Sava ranga“ komandos. Po du taškus turi „Pušynės“, „Pakuonio“, „Amberio“ ir „Ringio“ krepšininkai. Be pergalių išlieka KKSC, „Šilavoto“, „Stakliškių“ ir „Jiezno“ komandos.