Prienuose krepšinio trilerį laimėjo aikštelės šeimininkai

Lapkričio 11 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai žaidė BBL čempionato Elito diviziono rungtynes su Kauno „Baltai“ komanda. Kauniečiai visada buvo neparanki Prienų komandai, nes turi nebloga priekinę liniją.
Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo galingai (7:0), bet kauniečiai pirmo kėlinio viduryje rezultatą ne tik išlygino, bet iš persvėre savo naudai (13:17). Po pirmo kėlinio „Baltai“ pirmavo 6 taškais (16:22).
Antro kėlinio pradžioje svečiai padidino savo pranašumą iki 12 taškų (28:40). Visgi aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir iki antro kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 5 taškų (39:44).
Trečio kėlinio pradžioje „Rūdupio“ komanda dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 11:2 ir įsiveržė į priekį (50:46), bet varžovai neleido atitrūkti ir po trijų kėlinių „Rūdupis“ pirmavo tik 2 taškais (61:59).Ketvirtame kėlinyje vyko tikras karas. Prienų komanda išlaikė minimalų pranašumą iki kėlinio pabaigos , bet paskutinę kėlinio sekundę nesugebėjo apsisaugoti nuo Žygimanto Janavičiaus tritaškio ir nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo, kuri užtikrintai laimėjo „Rūdupio“ komanda (94:85).