Po didžiosios pertraukos subyrėjusi „Mačiūnai-KKSC“ komanda patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

Vasario 23 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono namų rungtynes su Vilniaus „Rytas-MRU“ komanda. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai siekė revanšo už pralaimėjimą Vilniuje 17 taškų skirtumu (81:98). Pusantro kėlinio aikštelės šeimininkai gan užtikrintai ėjo prie savo tikslo siekdami revanšo (31:21, 44:34). Deja, jau antrojo kėlinio pabaigoje prieniškių puolimas pradėjo strigti ir po dviejų kėlinių „Mačiūnai-KKSC“ komanda teturėjo 4 taškų pranašumą (52:48). Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai sėkmingai organizuodavo atakas, gynėjai „maitindavo“ priekinės linijos žaidėjus tiksliais perdavimais ir rezultatas buvo teigiamas. Gerai veikė Domanto Šeškaus ir Pauliaus Gvazdaičio duetas. Antrajame kėlinyje sublizgėjo Adomas Stančikas (11 taškų per kėlinį). Deja, po didžiosios pertraukos žaidimo eigą jau kontroliavo svečiai iš Vilniaus (54:58; 56:60)

Tiesa, trečiojo kėlinio pabaigoje Prienų komandai pavyko išlyginti rezultatą (63:63). Bet po trijų kėlinių 4 taškais jau pirmavo „Rytas-MRU“ krepšininkai (63:67). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkų puolimas strigo svečių gynyboje, o jų pačių gynyba nelabai blizgėjo ir Vilniaus jaunimas pradėjo smagintis (70:79; 76:93). „Mačiūnai-KKSC“ strategas Paulius Ivanauskas liejo apmaudą dėl tokios prastos gynybos ir „bedančio“ puolimo, bet vėliau nusiramino. Antrą kartą iš eilės Vilniaus komandai buvo pralaimėta 17 taškų skirtumu.  Prienų komandai 24 taškus pelnė Domantas Šeškus, po 14 Paulius Gvazdaitis ir Adomas Stančikas, 12 – Arnas Tilindė. Visiškai iš žaidimo iškrito Paulius Steikūnas. Į krepšį nežiūrėjo Ernestas Mankauskas. Neretai noras sukurti idealų momentą virsdavo kamuolio praradimu, o silpna gynyba leisdavo svečiams svaidyti tritaškius laisviems.  Tai buvo trečiasis „Mačiūnai-KKSC“ pralaimėjimas iš eilės ir komanda nukrito į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.