Plungėje – Mantvydo Gečionio benefisas ir „CBet-KKSC“ dramatiška pergalė

Balandžio 3 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai Plungėje žaidė RKL aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes su vietine „Olimpo“ komanda. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai po trijų kėlinių turėjo 15 taškų (38:53) persvarą, bet ketvirtajame kėlinyje spurtavę aikštelės šeimininkai, likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min., persvėrė rezultatą savo naudai (60:59). Bet visas rungtynes stebuklus išdarinėjęs Mantvydas Gečionis vėl ėmėsi iniciatyvos ir grąžino Prienų komandai pranašumą (60:63). „Olimpas“ klysta, o kamuolį perėmęs Mantas Gūžys padidina „CBet-KKSC“ pranašumą iki 5 taškų (60:65). Aikštelės šeimininkų ataka stabdoma pražanga (62:65). Prienų komandos strategas Paulius Ivanauskas paėmė minutės pertraukėlę. Prieniškiai įveikė plungiečių spaudimą, o Raimundas Gerbutavičius, sustabdytas varžovų, stojo prie baudų linijos. Prieniškis šaltakraujiškai pataikė baudos metimus (62:67). Aikštelės šeimininkai klysta ir „CBet-KKSC“ krepšininkai serijoje iki trijų pergalių išeina į priekį (1:0) bei perima aikštelės pranašumą. Fenomenaliai rungtynes sužaidęs ir neturėjęs nei vienos minutės poilsio Mantvydas Gečionis pelnė 25 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, be jokios abejonės, tapo šių rungtynių didvyriu. Arno Tilindės sąskaitoje 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Raimundas Gerbutavičius į varžovų krepšį įmetė 10 taškų.
P.Olimpas-CBet-KKSC 62:67 (14:21, 13:15, 11:17, 24:14)

IMGP4597

Darius Kuzmickas atkovojo ginčo kamuolį, bet varžovų baudos aikštelėje suklysta Arnas Tilindė. Aikštelės šeimininkai pirmieji atidaro savo taškų sąskaitą (3:0). Po eilinės Prienų komandos klaidos puolime „P.Olimpas“ padidino savo persvarą iki 5 taškų (5:0). Svečių ataka užsitęsė. Du tritaškiai skriejo pro šalį, bet atkovoti kamuoliai puolime leido atidaryti taškų sąskaitą ir Prienų komandai. Du taškus pelnė Arnas Tilindė. Aikštelės šeimininkai surengė sėkmingą ataką (7:2). Mantvydas Gečionis pataikė tritaškį, Bartas Aleksandravičius pelnė du taškus ir komandas skyrė tik 3 taškai (10:7). Mantvydo Gečionio prasiveržimas baigėsi taikliu metimu ir baudos metimu (10:10). Gera atkarpa tęsėsi. Ir Arnas Tilindė po dviejų sėkmingų atakų padidina „CBet-KKSC” persvarą iki 4 taškų (10:14). Dar po kelių atakų tas pats M. Gečionis padidina Prienų komandos persvarą iki 6 taškų (12:18). Tomas Janušauskas pataiko vieną baudos metimą ir po pirmojo kėlinio „CBet-KKSC“ pirmavo 7 taškais (14:21).

Ir nors antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pataikė tritaškį (17:21), Prienų komanda nepasimetė ir kėliniui įpusėjus pirmavo 10 taškų skirtumu (19:29). „Olimpo“ krepšininkai bandė perimti iniciatyvą (25:31), bet jiems nepavyko. Raimundas Gerbutavičius  pataikė tritaškį,  Mantvydas Gečionis dvitaškį ir „CBet-KKSC“ įgijo dviženklį pranašumą (25:36). Tiesa, kėlinio pabaigoje Plungės komanda pelnė du taškus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (27:36).

Trečiajame kėlinyje, nors prieniškiai dažnai klydo, bet iniciatyvos iš savo rankų neišleido. Aikštelės šeimininkai taip pat neblizgėjo ir Prienų komandai pavyko ne tik išlaikyti pranašumą, bet ir padidinti persvaros taškų kraitį iki 15 (38:53).

Ketvirtajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. Po kelių pavykusių atakų aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (42:53). Tiesa, Mantvydas Gečionis ir Tomas Janušauskas vėl atkūrė 15 taškų persvarą (42:57). Deja, prieniškiai, po to, kai aikštelės šeimininkai pradėjo spaudimą po visą aikštę, pradėjo klysti. O ir metimai skriejo pro šalį. Ir likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau turėjo vieno taško deficitą (60:59). Bet Mantvydas Gečionis pelno 4 taškus iš eilės, grąžina persvarą (60:63) ir komanda neišleido pergalės iš savo rankų (62:67).