„Plieninis“ dvejetas iš Pakumprio – Aleksandro Gorino vardo petankės turnyro nugalėtojas

Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius ir Pakumprio kaimo (Prienų rajonas) - Aleksandro Gorino vardo turnyro nugalėtojai.

Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius ir Pakumprio kaimo (Prienų rajonas) – Aleksandro Gorino vardo turnyro nugalėtojai.

kvitrina.com

Lapkričio 5 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis Aleksandro Gorino vardo dvejetų petankės turnyras, kuriame dalyvavo 13 komandų iš Birštono, Prienų rajono, Kauno ir Šiaulių.

Turnyras vyko pagal šveicarišką sistemą, buvo sužaisti 6 turai. Visas 6 pergales iškovojo ir turnyro nugalėtojais tapo „Ferrum“ (Plieninis) dvejetas (Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius) iš Pakumprio kaimo (Prienų rajonas). Tiesa, nugalėtojai atstovavo Birštono sveikatingumo klubui „Šilagėlė“. Antri liko kauniečiai iš komandos „Jo Jo“ (Linas Budikas, Rolandas Kukcinavičius), treti – „Auksinio kardo“ vyrai (Almantas Burneika, Mindaugas Matulionis).

Birštoniečiai Vytautas Gedminas ir Robertas Travkinas liko ketvirti.

Birštoniečiai Vytautas Gedminas ir Robertas Travkinas liko ketvirti.

„Zoro“ (Vytautas Gedminas, Robertas Travkinas) dvejetas iš Birštono, kaip ir trečiosios vietos nugalėtojai, iškovojo 4 pergales, bet liko už prizininkų borto dėl prastesnių papildomų rodiklių.

Birštono atstovai žaidė ir mišriose komandose B2 (Kęstutis Pranculis) ir „Likeris“ (Linas Andriekus), kurios atitinkamai užėmė 6 ir 8 vietas.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti Aleksandro Gorino įsteigtais prizais, o nugalėtojai ir pereinamąja taure.

Aleksandro Gorino vardo turnyru baigėsi 2017 metų petankės sezonas.   

FERRUM

Iškovota pergalė Aleksandro Gorino turnyre – tai logiškas pratęsimas po „Ferrum“ komandos (Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius, Vytautas Gedminas) pergalės sezono uždarymo trejetų turnyro Kaune. Rugsėjo mėnesio pabaigoje Birštono sveikatingumo klubui „Šilagėlė“ atstovaujantis trejetas, iškovojęs 6 pergales iš 7, tapo turnyro Kaune nugalėtoju.

Taip pat skaitykite