Platus audinių pasirinkimas interjero dekoravimui

Untitled 1

Tenka išgirsti nuomonių, jog šiandien viskas perkama jau paruošta iki galo ir siuvimu ar dekoravimu užsiimti tiesiog nemadinga. Tai visiškai netiesa. Žmonės, mėgstantys originalumą ir turintys gebėjimų patys kurti bei atnaujinti savo interjero detales, mielai renkasi audinius, kurių dėka namų interjeras atgyja naujomis spalvomis. Tavosapnas.lt audiniai tam suteikia puikiausias galimybes. Galite įsigyti audinių drabužiams, patalynei ar interjerui atnaujinti. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos.

Audiniai drabužiams

Kokie populiariausi audiniai drabužiams? Specialistai vardija:

  • trikotažas;
  • linas;
  • atlasas;
  • džinsas;
  • vilna;
  • flysas
  • ir daugybė kitų.

Tas tiesa, šiandien parduotuvėse galima įsigyti kokių tik nori drabužių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tačiau mėgstantys siūti neleis sumeluoti, jog kartais fantazija sukuria drabužėlio fasoną, kurio niekaip negali surasti nė vienoje prekybos vietoje. Tuomet tenka imtis veiksmų pačiam. Patikėkite, kiek džiaugsmo suteiks ir pats darbo procesas, ir jau sukurtas savas šedevras. Juolab, kad kito tokio džinsinio sijono, atlasinės suknelės ar elegantiško vilnos sijono tikrai niekur kitur nepamatysite. 

Audiniai patalynei

Jau pasiūtų ir sukomplektuotų patalynės komplektų mūsų parduotuvėje nors vežimu vešk. Vėlgi, kartais norisi tokio patalynės piešinio, kurio niekaip negalime surasti. Arba turime labai nestandartinę patalynę ir tinkamo dydžio užvalkalus surasti labai sudėtinga. Tai kokia bėda? Išsirinkite tinkamą audinį ir pasisiūkite patalynę tokią, kokia jums tinkama. Siūti drabužius galbūt ir reikia didesnės patirties ir žinių, bet pasiūti pagalvės ar antklodės užvalkalą tikrai visai nesudėtinga. Juolab, kad internete tokių pamokų surasite visai nesunkiai.

Audiniai dekorui

Pirmiausia paminėsime, kokie audiniai dekorui yra patys perkamiausi:

  • linas;
  • gobelenas;
  • dirbtinė oda.

Tačiau būkite tikri, tuo tikrai neapsiribojama. Kartais net patys prekybininkai nustemba, kokius neįtikėtinus variantus klientai pasirenka interjero ar baldų dekoravimui. Jeigu patalynę ar drabužius atnaujiname dažniau, tai dekoravimui ar baldų atnaujinimui audiniai paprastai renkami ilgesniam laikui. Tuomet labai svarbu kokybė. Nepabijokite pasitarti su prekybos vietoje dirbančiais specialistais. Tą visai nesudėtinga padaryti ir internetinėje parduotuvėje. Internetinė prekyba turi dar vieną didelį privalumą: nuolat taikomas įvairias nuolaidas ir audinių likučių išpardavimus. 

 

Taip pat skaitykite