Planuojate keisti langus? Dalykai, kuriuos privalote žinoti

Nusprendę pakeisti senus langus, daugelis žmonių susikoncentruoja į naujų langų rėmų pasirinkimą, tačiau visiškai pamiršta įvertinti savybes, susijusias su stiklo paketų sandara. Žinoma, pasirinktas rėmas labiausiai įtakoja naujo lango estetines savybes, visgi, už lango sandarumą, kokybę ir funkcionalumą yra atsakingi stiklo paketai. Stiklo paketai sudaro 95% lango sudėties, todėl norint turėti ne tik estetišką, bet ir energetiškai efektyvią lango konstrukciją, būtina pasirūpinti, kad stiklo paketų gamyba būtų įgyvendinta nepriekaištingai. Taigi, kaip išsirinkti tinkamą, visus poreikius pateisinančią stiklo paketų sandarą? Ir, kokie yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis stiklo paketus?

Stiklo paketų gamintojas

Stiklo paketų gamyba šiais laikais užsiima tikrai daug kompanijų, visgi, tikrai ne visi gamintojai gali pasiūlyti iš tikrųjų kokybišką, šiuolaikines gamybos technologijas atspindinčią produkciją. Taigi didžiausias darbas, kurį reikia atlikti keičiant senus langus – susirasti patikimą, aukštos kokybės stiklo apdirbimą garantuojančią įmonę. Renkantis tarp kelių skirtingų variantų, reikėtų pasidomėti, kokią patirtį turi vieni ar kiti stiklo paketų gamintojai. Taip pat reikėtų paklausti, kokia įranga yra naudojama stiklo paketų gamybos procese. Jeigu stiklo paketų gamyba užsiimanti įmonė dirba su senos kartos įranga, tikrai tikėtina, jog ji galės pagaminti tik standartinių matmenų bei formų, visiškai primityvius gaminius. Su inovatyvia įranga dirbantys stiklo paketų gamintojai suteikia platesnes pasirinkimo galimybes. Taip pat modernias dirbtuves turinčios kompanijos stiklo paketus gamina žymiai greičiau ir visada užtikrina geriausią gamybos rezultatą.

Stiklo paketų sandara sudarantis stiklų kiekis

Stiklo paketų gamybos subtilybes tikrai išmano ne kiekvienas. Todėl natūralu, kad tikrai ne visi vartotojai žino, jog stiklo paketai gali būti gaminami iš skirtingo kiekio stiklų. Kai kurie vartotojai susikoncentruoja į pačią žemiausią stiklo paketų kainą ir pasirenka visiškai poreikių neatitinkančios sandaros stiklo paketus. Stiklai, kurių sandarą sudaro 2 stiklai yra vadinami vienkameriniais. Tai pati pigiausia ir mažiausiai kokybiška stiklo paketų rūšis, kurios tikrai nereikėtų rinktis. Optimaliausias variantas – dviejų arba trijų kamerų stiklo paketai, kuriuos sudaro 3 arba 4 stiklai. Stiklo paketų sandarą sudarantis stiklų kiekis įtakoja lango šilumos ir garso izoliacijos savybes, todėl šioje vietoje tikrai nereikėtų taupyti.

Stiklo paketų sandarą sudaranti stiklų rūšis

Su langų keitimo poreikiu susiduriama tikrai ne kasdien. Todėl ne visi žmonės supranta, kad šiais laikais stiklo paketų gamybos technologijos yra ženkliai pažengusios į priekį. Stiklo paketų gamybos procese gali būti naudojamas ne tik skirtingas kiekis stiklų, bet ir įvairių rūšių stiklas. Sakykim, jeigu stiklo paketo sandarą papildysite bent vienu selektyviniu stiklu, galėsite džiaugtis pastebimai geresnėmis lango šiluminėmis savybėmis. Į tokias smulkias, tačiau reikšmingas detales investuoti tikrai verta, nes nuo jų priklauso ne tik lango, bet ir komforto patalpose kokybė. Esant poreikiui, galima pasirinkti ne selektyvinius, o, sakykim, nuo saulės spindulių efektyviai saugančius stiklus ir pan.

Stiklo paketų gamybos terminas

Norint pasikeisti funkcionalumą praradusius senus langus, kiekvienam vartotojui yra labai svarbūs kuo greitesni stiklo paketų gamybos procesai. Tikrai ne visos kompanijos, kurios užsiima tokių gaminių gamyba, gali užtikrinti operatyvų stiklų pagaminimą. Ilgą gamybos laikotarpį gali įtakoti skirtingos priežastys – nuo didelių darbo apkrovų ar darbuotojų stygiaus iki funkcionalios įrangos neturėjimo ar pan. Norint išvengti nesklandumų, visada reikėtų pasidomėti, per kiek laiko bus pagaminti vieno ar kito tipo paketai. Stiklo paketų gamintojai Medalpas gali pasiūlyti skubantiems klientams itin aktualią paslaugą – skubią gamybą per 12 valandų. Daugiau informacijos apie stiklo paketų pagaminimą skubos tvarka rasite apsilankę medalpas.lt internetinėje svetainėje.

Taip pat skaitykite