Pirmasis stalo teniso žingsnis į Jiezną

Sportinių tradicijų ir veiklos gausus Jiezno gyvenimas taps dar įvairesnis. Jiezno gimnazijos mokytojos Janinos Bartusevičienės pastangomis, padedant seniūnijos administracijai, balandžio 26 dieną gimnazijos sporto salėje vyko pirmasis stalo teniso turnyras, skirtas Seimo nario Juozo Palionio atminimui.

Tad savaime aišku, kad šiam renginiui didelę pagalbą suteikė J. Palionio labdaros ir paramos fondas, dovanojęs puikų teniso stalą, parengęs prizus nugalėtojams ir kitiems žaidėjams.

Išmėginti jėgas turnyre panoro daugiau kaip trisdešimt įvairaus amžiaus žaidėjų – vaikų, vyrų, moterų ir merginų. Kelias valandas prie keturių stalų vyko įnirtinga kova dėl prizinių vietų ir absoliutaus turnyro nugalėtojo vardo. Juo tapo Strazdiškių gyventojas Gediminas Januša, pirmąją vietą iškovojęs  ir vyrų grupėje. Antroji vieta šioje grupėje atiteko Mindaugui Gusui iš Liciškėnų, trečioji – Ričardui Mazuroniui iš Kašonių.

Nors moterų turnyre dalyvavo nedaug, tačiau ir jos buvo labai ryžtingai nusiteikusios kovai. Dėl prizų susirungė gimnazijos mokytojos J. Bartusevičienė ir Laimutė Grigaliūnienė bei jų mokinė dvyliktokė Evelina Sadauskaitė, kuri iškovojo trečiąją vietą. Antroji atiteko L. Grigaliūnienei, o pirmąją laimėjo renginio „kaltininkė“ J. Bartusevičienė.

Jauniausiųjų grupėje taip pat atsirado nemažas pulkelis tenisininkų. Pasak turnyro teisėjo gimnazijos mokytojo Sauliaus Šimansko, mokiniai turi galimybę pasimokyti šios sporto šakos, nors į ugdymosi programą ji ir nėra įtraukta. Panašu, kad labiausiai gimnazijoje stalo tenisą mėgsta septintokai – jie ir tapo turnyro prizininkais savo amžiaus grupėje: trečiąją vietą iškovojo Deividas Kuzma, antrąją – Lukas Nenartavičius, nugalėtoju tapo Kevinas Mazuronis, kurio tėtis taip pat iškovojo turnyro apdovanojimą.

Šis turnyras, kaip sakė seniūnas Algis Bartusevičius, yra tik pirmasis stalo teniso žingsnis į Jiezno gyvenimą. Ambicinguose jiezniečių planuose – tapti lygiaverčiais varžovais birštoniečių, balbieriškiečių ir prieniečių tenisininkų, jau senokai užsiimančių šia sporto šaka. Kadangi ne tik ambicijų, bet ir entuziazmo sportui Jiezno seniūnijos gyventojai nestokoja, jų užmojai gali gana greitai išsipildyti. To jiems palinkėjo renginyje dalyvavusi J. Palionio labdaros ir paramos fondo direktorė Edita Palionytė, Seimo nario Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė ir gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Bajorienė.

Tad netrukus reikia laukti ir daugiau turnyrų, ne tik Jiezne, bet ir kitose seniūnijos vietovėse, kad greičiau užaugtų stalo tenisą puikiai žaidžiančių sportininkų komanda, kuri dovanos savo kraštui pergalių džiaugsmus.

Taip pat skaitykite