Pirmajame Prienų rajono paplūdimio futbolo turnyre triumfavo „Vienkiemio“ vyrukai

IMGP2609

kvitrina.com

Liepos 21 d. Prienuose pirmą kartą buvo organizuotas vietinių komandų paplūdimio futbolo turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos.

Varžybos vyko rato sistema. Po trijų turų dvi komandos, iškovojusios po dvi pergales, susitiko mače dėl pirmosios vietos, o likusios, iškovojusios po vieną pergalę, baudinių serija išsiaiškino, kas užėmė trečiąją vietą.

Gan netikėtai turnyras prasidėjo „Prienų“ komandos pralaimėjimu „Vienkiemio“ vyrams (3:4),  o „Stadiono“ – „Ąžuolui“ (2:3). Tiesa, „Stadiono“ penketas po pirmos nesėkmės įsisiūbavo ir laimėjo du susitikimus iš eilės – 4:3 buvo įveikti „Prienai“ ir 5:2 „Vienkiemio“ komanda. Tapo aišku, jog „Stadiono“ futbolininkai jau kovos dėl nugalėtojų vardo. „Vienkiemio“ futbolininkai palaužė „Ąžuolo“ vyrukus (2:1). Dar vieną pralaimėjimą „Ąžuolas“ patyrė nuo supykusių „Prienų“ futbolininkų (2:5). Po šių dvikovų paaiškėjo, jog su „Stadiono“ komanda dėl pirmosios vietos žais „Vienkiemis“. Dinamiškas susitikimas baigėsi taikiai (5:5), o baudinių serija buvo palankesnė „Vienkiemio“ komandai, kuri ir tapo turnyro nugalėtoja. Trečiosios vietos likimas buvo sprendžiamas be žaidimo, baudiniais. Sėkmė buvo „Ąžuolo“ komandos pusėje.

Taip pat skaitykite