Pirmajame kėlinyje į nokdauną pasiųsta „Mačiūnai-KKSC“ komanda taip ir neatsigavo

Sausio 20 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su Kauno rajono „Omega-Tauras“ komanda. Rungtynių pradžioje Prienų komanda buvo pasiųsta į nokdauną (14:1) Deja, nors Pauliaus Ivanausko auklėtiniai bandė grįžti į žaidimą, visos pastangos buvo nevaisingos. Po dviejų kėlinių svečiai iš Prienų turėjo 19 taškų deficitą (49:30). Po didžiosios pertraukos „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkams pavyko pristabdyti aikštelės šeimininkų siautėjimą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą 7 taškais, bet rungtynių eigai tokie veiksmai įtakos neturėjo. Prienų komanda  pralaimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu (90:78). Arnas Tilindė pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius. Domanto Šeškaus (7 rezultatyvūs perdavimai) sąskaitoje 16 taškų, Pauliaus Steikūno – 15. Tai buvo devintasis komandos pralaimėjimas.  Prieniškiai yra šeštoje A diviziono turnyrinės lentelės vietoje.