„Pievose“ švenčiama gimtadienių puokštė, kuri skatina tobulėti

IMGP7436

Vilija Čiapaitė

Vienuolika metų mus džiugina jaukios ir šeimynine aplinka žavinčios „AsMeniškos“ patalpos. Visada puikiai jausdavausi, kad ir nedidukėje, tačiau kvepiančioje gėlėmis ir kava, su čirenančių paukštelių balseliais erdvėje. Tačiau, kaip sakoma, laikas ir klientų poreikiai keičiasi…

Prieš dvejus metus smagus gastrobaro „Pievos“ atidarymas kvietė atvykti ir paskanauti kasmet besikeičiančio sezoninio maisto. Beje, produktai patiekalams tiekiami iš ekologiškų ir tvarių vietos ūkių. Tai ypač svarbus akcentas, kuris pritraukia daug norinčių sveikai maitintis. Moderni europietiška virtuvė bei lietuviškos tradicijos susipynė ir tapo tuo, kuo yra dabar. Ir dabar aplinka traukia ne tik jaunus, bet ir vyresnio amžiaus žmones.

IMGP7456

Ir dar norisi pasakyti, jog kasmet atvykusiųjų laukia vis kitoks meniu, tad tai ypač aktualu, nes skanaudamas vis naujus ir šviežius patiekalus pasijunti atvykęs į kitokias „Pievas“, nors patalpos tos pačios ir, kaip visada, dvelkia jaukumu.

Beje, čia gausi rinktinių gėrimų kolekcija ir ypatingi kokteiliai, kurie ypač pamėgti tiek vietinių, tiek atvykusių pailsėti. Aukščiausios kokybės gėrimai, išrinkti „Pievų“ partnerio someljė. Ir dar norisi pridurti, jog čia gali atrasti itin plačią džino kolekciją, kuri gali patenkinti net išrankiausius šio gėrimo mėgėjus. Originalūs „Pievų“ kokteiliai ir kraftiniai alūs iš „Pievų“ draugų „Kuro aparatūroje”.

Kavos mėgėjai čia tikrai nenusivilia gerdami gardžios kavos puodelį, o prie jos visada atras „Pievose“ keptų naminių pyragų. Beje, ypač aktualu, kad turintys specialių mitybos poreikių išsirinks sveikuoliškus desertus. Juk ne veltui sakoma, kad desertas visada priverčia nusišypsoti, o jei jis skanus – pakelia nuotaiką visai, o gal ir keletui dienų.

O lauke, po skėčiais, galima ramiai pasėdėti ir grožėtis prieskonių, daržovių ir gėlių pilnais mediniais vazonais, kurie jau dabar nokina vaisius, kvepia namais. Tai tuo ir yra išskirtinės „Pievos“, kurios siūlo savitus gurmaniškus patiekalus ir gėrimus.

Sekmadienį buvo švenčiama visa puokštė gimtadienių: dveji „Pievoms“, vienuolika „AsMeniškai“ ir dar asmeniniai gimtadieniai. Tai buvo puikių akimirkų susiliejimas!

Tad pabuvojus gimtadienių šventėje buvo galima pakalbinti draugus, kurie, kaip ir mes, atėjome pasidžiaugti kartu, palinkėti, kad nesustotų ir toliau būtų saviti, turintys savo stuburą. Juk smagu, kad Birštone galima rinktis, kur gardžiai gali pavalgyti, išgerti kvapnios kavos ar paskanauti desertų. O tokių nedidelių kavinukių yra ir jose stengiamasi nenuvilti savo klientų. Tuo Birštonas ir yra išskirtinis.

Taip pat skaitykite