Peržengti aštuntfinalio ribos nepavyko, bet sezono tikslai pasiekti

IMGP6981

kvitrina.com

Balandžio 2 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai ir trečią kartą nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Tauragės“ komandai (83:111) ir baigė savo pasirodymą „Nostra.lt-RKL“ 2021/2022 m. sezono čempionate. 

Tiesa, komandos vadovas, Stakliškių sporto klubo direktorius Rimas Katukevičius teigė, jog prieš sezoną nusistatyti tikslai yra įgyvendinti. Formuojant komandą buvo iškeltas pagrindinis tikslas – komandoje turi žaisti mūsų krašte išugdyti arba iš čia kilę krepšininkai. Taip ir buvo padaryta. Vėliau prie komandos prisijungė kaimynas iš Butrimonių Kajus Okmanas, kuris Prienų komandose praleido ne vieną sezoną. Vadovu išliko buvęs profesionalus krepšininkas bei vaikų treneris Paulius Ivanauskas.

R. Katukevičius padėkojo komandos rėmėjams, o jų buvo nemažai. Tai Prienų rajono savivaldybė, UAB „Labas GAS“ (direktorius Žilvinas Gasiūnas), UAB „Mačiūnai“ (akcininkas Marius Milaševičius), UAB „Kalinera“ (direktorius Nerijus Ptakas), UAB „Lavoriškės“ (direktorius Giedrius Taraškevičius), UAB „Tango Pizza“ (Jaunius Mališauskas), UAB „Milasta“ (Martynas Miliauskas), UAB „Osmedas“ (Valdas Stravinskas). Informacinis komandos rėmėjas – naujienų portalas kvitrina.com.

Komandos vadovas pabrėžė, jog didelė pagalba komandai gaunama iš Prienų KKSC. Į išvykų varžybas vykstama su KKSC autobusu, treniruotėms ir varžyboms naudojama KKSC sporto salės. 

Rimas Katukevičius, paklaustas, ar komanda turi skolų ar kitų finansinių problemų, atsakė, jog tikrai ne, o kitaip negalėjo būti. 

Tiesa, R. Katukevičiaus teigimu, formuojant kito sezono komandą reikia pamąstyti apie priekinės linijos žaidėją ir įžaidėją. Bet pagrindinis komplektacijos principas išlieka tas pats – komandos branduolį sudaro krašto krepšininkai. 

Naudingiausiu sezonu žaidėju tapo Arnas Tilindė (19,6). Jo atkovotų kamuolių vidurkis 7,5. Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikdavo Gediminas Maceina (6,1). Deja Gediminas ir dažniausiai klysdavo (4,2). Mantas Gūžys perimdavo per 1,9 kamuolio, atlikdavo po 0,8 bloko per rungtynes. Edas Valenta pelnydavo po 16,3 taško per mačą. 

Keletas šio sezono rekordų. Rezultatyvumo (29 taškai), atkovotų kamuolių (16) ir naudingumo (30) rekordai priklauso Edui Valentai. Arnas Tilindė per vienerias rungtynes pataikė 15 baudos metimų, Bartas Aleksandravičius pelnė 3 tritaškius, Gediminas Maceina – 12 dvitaškių. 

Sezonas baigėsi, bet laukia kitas, o komandai reikia didesnės finansinės paramos, sirgalių palaikymo, nes tai mūsų krašto krepšininkai. 

Taip pat skaitykite