Permainos svečių namuose „Audenis“ – klientų patogumui

IMGP6554Praeitą savaitę Birštono svečių namai „Audenis“ be jokios pompastikos, glaudžiame rate, pasidžiaugė pirmojo rekonstrukcijos etapo darbų pabaigtuvėmis – keturiais dviviečiais kambariais.
Pasak Žydrūno Kazlausko, atėjo laikas, kai supranti, jog būtinos permainos. O keturių papildomų kambarių įrengimas suteiks patrauklumo ir praplės galimybes priimti daugiau klientų. Anot verslininko, iki šiol buvo sudėtinga derėtis su kelionių agentūromis, nes „Audenis“ negalėjo priimti visos grupės, kuri atvykdavo autobusu. „Nuo šiol šios problemos neturime“, – šyptelėjo Ž. Kazlauskas.
Svečių namai „Audenis“ gali vienu metu apgyvendinti 37 žmones 14 erdvių kambarių.
Šio straipsnio autoriui pavyko žvilgtelėti tik į vieną naujai įrengtą kambarį, nes kiti jau buvo užimti. Kambaryje nėra daiktų, kurie tiesiogiai nereikalingi atvykusiam poilsiautojui, bet visas komplektas patogumų matomas kaip ant delno. „Skandinaviškas minimalizmas“, – taip kambario įrengimo koncepciją apibūdino Ž. Kazlauskas.
Šalia „Audenio“ pastato yra teniso kortai ir tai tikrai įtakoja apgyvendinimo kontingentą.  Sportininkai čia laukiami klientai. Štai ir pokalbio metu „Audenyje“ gyveno buvusių irkluotojų grupė iš Vokietijos. Taip pat nereikia pamiršti, jog pats Ž. Kazlauskas yra didelis oro balionų entuziastas, o jo vadovaujamas klubas organizuoja įvairaus lygio oreivystės varžybas.
Ž. Kazlauskas pasidalino ir artimiausiais planais. Pasak verslininko, yra vilčių Kalėdas sutikti su restoranu ir konferencijų sale. Šios patalpos turėtų atsirasti vietoje automobilių stovėjimo aikštelės.
„Turime judėti į priekį, nes Birštone didėja šios paslaugos teikėjų, todėl reikalingi, nors ir minimalūs, pokyčiai“, – dėstė „Audenio“ savininkas.

IMGP6560Ž. Kazlauskas sutinka, jog Birštonas įdomus savo ramybe ir gamtos harmonija. Anot verslininko, dinamiškas gyvenimo ritmas verčia žmones ieškoti tylos ir pabūti su savimi: svečiai atvyksta į Birštoną ne maltis prekybos centruose, o pailsėti nuo didmiesčių triukšmo.
Štai ir atsakymas tiems, kurie nori kurorte turėti tiltą automobiliams.
Ž. Kazlauskas įsitikinęs, jog industrializacija Birštono nepasiglemš, nes tai būtų katastrofa ir pačiam kurortui, ir tiems, kurie perka butus mieste dėl čia esančios ramybės.
Žinomas kurorto verslininkas priminė, jog kurorte yra dar vienas taškas, kuriuo tenka rūpintis – tai kavinė Birštono kultūros centro patalpose. Pasak jo, kavinės paslaugų spektras gana platus – nuo galimybės skaniai ir nebrangiai papietauti iki užsakomų jubiliejų, šeimyninių švenčių ir net konferencijų. „Mes esame šios bendruomenės nariai, todėl visada esame šalia ir pasiruošę padėti“, – reziumavo Ž. Kazlauskas.
Ir dar, jau yra aišku, jog 2016 metais liepos 5-12 dienomis Birštone vyks Pasaulio moterų oro balionų čempionatas, o jo organizatorius – oreivių klubas „Audenis“. Kurorto padangėje galėsime stebėti 70 balionų fiestą. Beje, „Audenio“ reputacija šioje srityje yra labai aukšto lygio, o varžybų geografija jau seniai prasiplėtė toli nuo Birštono.
Pokalbio metu išaiškėjo svarbi tiesa – „Audenis“ ne tik laukia klientų, bet ir keičiasi jų patogumui.

Vidmantas Venclovas

Taip pat skaitykite