Pergalingas „Versmės“ skrydis ir sunki „PMVD-Tango Pizza“ pergalė

Kovo 3 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistas 13-asis turas, po kurio dvivaldystė pirmenybėse tęsiasi. Tiesa, lyderiai pergales pasiekė skirtingai.
„Versmės“ krepšininkai, kaip jau tapo įprasta, varžovams (šį kartą tai buvo „Dantransos“ komanda) pasidžiaugti sėkme leido tik pirmajame kėlinyje (17:22). Kituose „Versmės“ vyrukai nepaliko jokių vilčių Domanto Šeškaus vedamai „Dantransai“ (30:21, 23:15, 31:17) ir laimėjo rungtynes 26 taškų skirtumu (101:75).
„PMVD-Tango Pizza“ komanda, kad iškovotų pergalę rungtynėse su BC „Tūzai“, turėjo kaip reikiant pasistengti. Pastarieji rungtynes pradėjo labai galingai (0:10), bet vėliau „PMVD-Tango Pizza“ krepšininkai grįžo į žaidimą ir net sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį (22:20). Antrajame komandoms nelabai sekėsi atakuoti varžovų krepšius. Tačiau patyrę BC „Tūzai“ krepšininkai sugebėjo minimaliai, bet perlaužti rungtynių eigą, ir po dviejų kėlinių turėjo vieno taško pranašumą (37:38). Po didžiosios pertraukos Pauliaus Ivanausko vedama „PMVD-Tango Pizza“ pradėjo diktuoti žaidimo eigą. Po trijų kėlinių ši komanda įgijo 4 taškų persvarą (59:55), o rungtynes laimėjo 7 taškais (78:71).

Rungtynėse tarp „Stadiono“ ir Birštono SC komandų lengvų pasivaikščiojimų nebuvo. Birštono SC jaunimas laimėjo pirmąjį kėlinį (21:25), bet „Stadiono“ vyrukai antrajame buvo geresni ir po dviejų kėlinių įgijo 4 taškų persvarą (52:48). Trečiasis kėlinys taip pat buvo sėkmingesnis Prienų komandai (73:64). Ketvirtajame kėlinyje Birštono SC krepšininkai pabandė grįžti į žaidimą ir net sugebėjo jį laimėti (21:23), bet bendras rezultatas jų komandai nebuvo palankus (94:87).
Labai įtemptas buvo susitikimas tarp „Pakuonio-Energijos“ ir „Azibets.lt“ komandų. Pirmenybių autsaideriai pirmajame kėlinyje buvo labai agresyvūs ir laimėjo jį 12 taškų skirtumu (15:27). Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė kardinaliai. Dabar jau žaidimo eigą diktavo „Pakuonio-Energijos“ komanda ir po dviejų kėlinių įgijo 5 taškų persvarą (40:35). Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Pakuonio krepšininkai padidino savo persvarą iki 14 taškų (64:50). Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva perėjo į Birštono SC komandos rankas. Jie laimėjo jį  9 taškų skirtumu, bet po rungtynių pergale džiaugėsi Pakuonio vyrukai (80:75).
Dvivaldystė pirmenybėse išlieka, „Versmės“ ir „PMVD-Tango Pizza“ komandos turi po 18 taškų. Toliau turnyrinėje lentelėje rikiuojasi „Pušynė“ (16 taškų), BC „Tūzai“ (15), „Dantransa“ (15), „Stadionas“ (14), BC „Pakuonis-Energija“ (14), „Kryžkelių plienas“ (12), Birštono SC (11), „Šilavotas“ (11), „Azibets.lt“ (9).
Pirmenybėse liko sužaisti ketverios rungtynės: „Versmė“ – BC „Tūzai“, „Stadionas“ – BC „Pakuonis-Energija“, „Šilavotas“ – Birštono SC, „Pušynė“ – „Azibets.lt“.