Pergalės prieš ukmergiškius kaina – patekimas į ketvirtfinalį

290326326_4909085145862265_9002383455803946602_n

Liepos 6 d. Kupiškyje vyko Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato antrojo etapo kovos A ir B grupėse. Prienų KKSC komandos A grupėje laukė dvejos rungtynės su „Dembavos“ ir „Šiandien plotas“ ekipomis.

Rungtynes su „Dembava“ Prienų komanda pradėjo dviem taikliais smūgiais į varžovų vartus (Donatas Mekionis, Tomas Jonyka). Dar pirmajame kėlinyje varžovai išlygino rezultatą (2:2). Antrajame kėlinyje D. Mekionis išvedė komandą į priekį (3:2), bet po dviejų kėlinių rezultatas vėl buvo lygus (3:3). Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų KKSC komanda po Ernesto Gerasimovo įvarčio dar kartą įgijo pranašumą (4:3). Deja, rungtynių pabaigoje sėkmė buvo varžovų pusėje, kurie pelnė 3 įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 4:6.

IMGP1759

Antrose rungtynėse su „Šiandien plotas“ komanda sprendėsi, kas liks už atkrintamųjų varžybų borto. Ukmergės komanda iškart pasiuntė Prienų futbolininkus į nokdauną (0:2). Bet mūsų kraštiečiai nesutriko ir atsakė įvarčių lietumi. Dar pirmajame kėlinyje į varžovų vartus krito 4 įvarčiai (Žygimantas Grinevičius, Ernestas Gerasimovas, Povilas Andriukevičius, Vaidas Celiešius). Antrojo kėlinio pradžioje E. Gerasimovas padidino persvarą iki 4 įvarčių (6:2). Iki kėlinio pabaigos situacija šiek tiek pasikeitė ir varžovai sumažino atsilikimą iki 3 įvarčių (7:4). Trečiajame kėlinyje Prienų komanda ilgai išlaikė trijų įvarčių persvarą (8:5, 9:6, 10:7). Rungtynių pabaigoje varžovai sumažino skirtumą iki dviejų įvarčių (10:8), bet pergalę šventė Prienų KKSC penketukas. Šiose rungtynėse Ernestas Gerasimovas pelnė 5 įvarčius. Kartu ši vienintelė pergalė tapo Prienų KKSC futbolininkams kelialapiu į atkrintamąsias varžybas, kurios vyks liepos 16 d. Ignalinoje.