Per Birštono kurorto šventę buvo žaidžiamas futbolas, krepšinis ir petankė

kvitrina.com

Kurorto šventės metu Birštono sporto centro treneriai nuolat stengiasi organizuoti futbolo ir krepšinio vaikų turnyrus. Jau tapo tradicija, jog į šventinę programą įtraukiamos teniso, vandens motociklų ir petankės varžybos.

Šeštadienį vykusiose futbolo ir krepšinio varžybose šeimininkai į svečius pakvietė Prienų, Kauno, Kybartų, Marijampolės ir Alytaus komandas. 

2011–2012 m. gimimo futbolininkų turnyre dalyvavo 4 komandos, o nugalėtojų vardus iškovojo „Stihl“ komanda. Antri buvo kauniečiai, treti – birštoniečiai. Ketvirta liko Prienų komanda. 2007–2008 m. gimimo futbolininkų turnyre triumfavo aikštelės šeimininkai Birštono SC futbolininkai. Antra liko Prienų 1-oji komanda, treti – Kybartų futbolininkai. Prienų 2-oji komanda gavo atminimo medalius. 

Trijų komandų krepšinio turnyre geriausiai sekėsi Marijampolės komandos žaidėjams. Alytiškiai buvo antri, o aikštelės šeimininkai užėmė trečiąją vietą. 

Petankės dvejetų turnyre dalyvavo 8 komandos iš Birštono, Prienų, Kauno ir Upesciems (Latvija). Turnyrą laimėjo Birštono-Kauno pora Linas Andriekus ir Gintaras Račkus. Antrąją vietą iškovojo svečiai iš Latvijos Janis Lacis ir Gints Greifs-Getlins. Trečioji vieta atiteko prieniškiui Vytautui Vaitkevičiui ir kauniečiui Kastyčiui Pažemeckui.

Birštono teniso aikštyne ir Nemune vyko tradicinės teniso ir vandens motociklų varžybos. 

Taip pat skaitykite