Penkių kėlinių trileris Birštono komandai nebuvo sėkmingas

IMGP7701

Sausio 29 d. Birštono „Milasta“ žaidė RKL išvykos rungtynes su Kupiškio krepšininkais. Dramatiška kova, kuri persikėlė į pratęsimą, „Milastos“ komandai baigėsi pralaimėjimu (87:95). Aurimo Liuizos auklėtiniai kovojo ir rungtynių pabaigoje net pirmavo dviejų taškų skirtumu (83:81), bet varžovai paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis rezultatą išlygino (83:83), o „Milastos“ žaidėjas suklydo ir komanda prarado galimybę išplėšti pergalę. Deja, pratęsimas nenusisekė ir Birštono komanda pralaimėjo rungtynes.

Aurimo Liuizos auklėtiniai po dviejų kėlinių pirmavo, trečiajame net buvo įgiję 6 taškų persvarą (59:53). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai laikė iniciatyvą ir tik likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 30 sek. Birštono komanda persvėrė rezultatą savo naudai. Deja, šį kartą sėkmė pasirinko kitą pusę.

„Milastos“ komandai 25 taškus pelnė Vytautas Jakubaitis, 21 – Dominykas Jurgelionis, 20 – Eivydas Aleksa, 13 – Edvardas Pikalavičius.